Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az intervallum edzés (ilyen...

Az intervallum edzés (ilyen összevissza ugrálós) jól fogyaszt?

Figyelt kérdés
tegnap majdnem 2órán át csináltam, melette oda figyeltem mit eszek, és alma ecetet is iszok.. 1 hét alatt mennyit fogyhatok ezzel?

2013. júl. 18. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha két órán keresztül tudtad csinálni nem volt elég intenziv, kivéve ha nagyon jó formában vagy, akkor viszont nincs szükséged fogyásra.
2013. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Intervallum edzés: séta, állás.

Nem.

Az intervallum edzés intenzív intervallum edzés, és sprintelni aligha szokott az ember 2 órán át. Az ugrálásnak is intenzívnek kell lennie, úgy van értelme (bár, ezt az edzést megnézném amiről írsz).


Nem fogyaszt az edzés, energiát éget, az intenzív edzés az izmok oxigénfelvételét még órákon át magasan tartja de még ekkor is a cukorszegény, természetes táplálkozás az ami a természetes, szálkás testet segít elérni.

2013. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én reggel óta intervallum edzek, mindig felülök az ágyban de aztán rájövök hogy szarul vagyok és visszafekszem =(
2013. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

biztos lehetsz benne, hogy te nem intervallumos edzést csináltál, ha két órán keresztül birtad.

én kb. 20 perc után halálomon vagyok, és ennek pont ez a lényege. rövid idő alatt, maximális bedobással végigtolni.

2013. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az aerob edzéssel tudsz zsírt leadni.

A lényege hogy megállás nélkül csináld kb 1 órán keresztül, azonos tempóban.:D

2013. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az rohadt izgalmas és konstruktív. 1 órán át folyamatosan fogok elmélkedni ezen.
2013. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!