Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyetlen...

Mit tegyek, ha egyetlen fogyókúrás módszer nem hat? Kipróbáltam a 90 naposat, az Atkins-t, a kalóriaszámlálóst, a GI-t, és semmmi változás! Ingadozik a súlyom 84 és 85 kg között már hónapok óta!

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, nő, és otthon 2 gyerekkel. Tornázni nincs időm, mindig mérem az ételek súlyát, mikor mennyit eszek, számolom a kalóriákat, rohangálok amennyit tudok, biciklizem is kb. napi 5-10 percet.Beteg nem vagyok.

Fogyókúrás kapszulák sem használnak, egyik sem vette el az étvágyam, és nem gyorsult az anyagcserém.


2013. júl. 18. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez vàlt be : nem eszek kenyeret cukrot tésztát rizset és kerülöm az üdítőket meg a csojki süti cukorka hàrmast is. Hajrá! :D
2013. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egyik sem használ (hacsak nincs valami rejtett betegséged). Szénhidrátszegényen kell étkezni, mértékkel, rostosan, sok vizet kell mellé inni. Ja és mozogni, ezt sajnos nem lehet kihagyni. Tornázni (saját testsúlyos edzés) lehet tv nézés közben is, vagy vegyél magadnak egy szobakerékpárt és tekerj rajta intervallumosan.


5-10 perc bicajozás az nudli. Normális étkezés mellett heti 2-3x 30-40 perces saját testsúlyos edzés kéne és/vagy minden nap 30-40 perc séta (minimum).

2013. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek a diéták csak viccek, a fogyasztó tabletták átverések, 5-10 perc biciklizés meg lóf#sz.

Teljesen elhagyni mindenféle szénhidrátot: pékárukat, lisztes ételeket, rizst, krumplit, cukrot, üdítõket, helyette hús, zöldsèg, gyümölcs és napi 30-60 perc mozgás (nem lájtos biciklizgetès)

Ettõl fogyni fogsz és sokkal jobban is fogod magad érezni.

2013. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
este 6után ne egyél,naponta igyál kb3liter vizet
2013. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az embernek arra van ideje, amire szán. NYilván alszanak valamikor a gyerekek, az alatt lehet tornászni (igen, nekem is vannak, én is az alatt csináltam, mert tudom, erre jön majd a kifogás, hogy de akkor ezt meg azt csinálok...)

Mozgás nélkül nem fog menni.

Hiába eszel kevesebbet, az a fogyáshoz édeskevés.

Nem csodadiéták kellenek, hanem végiggondolni, akarsz-e fogyni és tényleg lenni érte.

2013. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz hogy amikor alszanak a gyerekek akkor ő is szeretne pihenni?
2013. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"arra nem gondolsz hogy amikor alszanak a gyerekek akkor ő is szeretne pihenni?"

Aki pihenni szeretne az ne sírjon, hogy olyan mint a töltött zokni.

A jó alakért, izmokért, feszes bőrért meg kell dolgozni, ha máskor nem, olyankor mikor más pihen.

Ennyire egyszerű.

2013. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Feltehetően pont az a pihenés az, aminek jó sok köze van a súlyához...

kicsit pihenek, kicsit csipegetek, mert azt is megérdemlem, satöbbi.


El kell dönteni, fogyni akar vagy nem.

Diétát nem kipróbálunk és ha nem repül egy hét alatt két kiló, keresünk másikat.

Idő, energia és kitartás kell a fogyáshoz. Akinek nem jön össze, az nem tesz érte. Én évekig kerestem kifogást, nem megy ez nekem, nem fogyok... aztán megráztam magam, azt mondta, azértis, és kínlódás nélkül leadtam a 18 kilóm fél év alatt. Gyerekek meg 3 műszak intenzíves meló mellett.

2013. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat. Kenyeret nem eszek,ill. nagyritkán, azt is csak kb. 20-30 g-ot,csak azért, h. lássák a gyk. hogy anya nemcsak zöldségeket-gyümit eszik, és néha abonettet. (a kicsi sem akar enni még kiflit sem, mert anya sem azt eszi.)Általában gyerekadagokat eszek, de ha én kimazsolázom a gyk. előtt, h. ne egyek rizst, krumplit, akkor ők sem esznek. És igen, amikor ők alszanak, akkor jön nekem a házimunka, amit mellettük nemigazán lehet megoldani. Este meg hullafáradt vagyok már tornázni. (akkor tudok mozogni, amikor a párom hazajön hamarabb a munkából, és tud gyerekezni.)Inkább vmi anyagcseregyorsító kéne, szerintem, mert amit vettem, pl. a bio-króm, attól még wc-re sem tudtam menni, pedig 2 l-t megiszok folyadékot naponta.
2013. júl. 19. 12:54
 10/10 anonim ***** válasza:

"a kicsi sem akar enni még kiflit sem, mert anya sem azt eszi"

És milyen jól is teszik...

2013. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!