Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap egy tábla csoki ha...

Egy nap egy tábla csoki ha nincs sírógörcsöt kapok!?

Figyelt kérdés
Miért van ez?Hogyan szokhatnék le róla?És alakomnak sem tesz jót:S De nagyon ki tudok akadni ha nem kapom meg a napi "adagom".
2009. okt. 20. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Narkós. Ne félj, majd ha hatalomra kerülünk, ezt is betiltjuk, és gumibottal verjük ki a kezedből.


Üdv: Csokimentes Magyarországért Párt

2009. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csoki függő vagy.Én egyszerűen kevesebbet ettem minden alkalommal.Egy évig tartott mire leszoktam.Most már beérem pudinggal,almával,joghurttal.Le lehet ezt is tenni,akarat kell hozzá.
2009. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat.Halottam már róla hogy kialakulhat függőség de azt hittem hogy az már vagy nem tom.:) De legalább nem vagyok egyedül.Nagyon jó az ötlet hogy csökkentsem folyamatosan remélem beválik nálam is ;) köszi:P
2009. okt. 20. 20:08
 4/12 A kérdező kommentje:
1.-válaszoló jót nevettem xD
2009. okt. 20. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
:)
2009. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is imádom a csokit! Minden nap eszek. Szerintem semmi baj nincs vele.!:)
2009. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de tudok mértéket tartani, főleg mert nem szeretem ilyenre pazarolni a pénzem, mint pl csoki, meg ha sokat eszem akkor pattanásos leszek, és olyankor mindig van egy nagyobb lélegzetű csokiszünet mert hát a szépség fontosabb. Az alakomra nem kell figyelnem, mert nagyon vékony vagyok, nem ártana plusz kiló! 17/L
2009. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg most pont nem tartok szünetet, és jelenleg is milka egész mogyorós csokit eszek:)
2009. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fokozatosan próbáld meg csökkenteni az adagokat. Ha boltban vagy ne mennj a csokikhoz, inkább vegyél gyümölcsöt vagy legalább ne egy egész táblát.

Én "csokoholista" voltam, már kibirom akár 2-3 hétig is nélküle, a boltban simán otthagyom, nem esik nehezemre.

Akarat kérdése is.

2009. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én tavaly karácsonyra kaptam a párom tesójától 6 db óriás milka táblacsokit,+6 db normál táblát kb 5 nap alatt bezabáltam,de nem teltem el tőle, csak híztam egy pár kilót :-).De tényleg én is voltam úgy hogy rágondoltam és addig csurgott a nyálam amíg nem ettem.De próbálj tényleg fokozatosan leszokni pótold valami mással joghurt vagy gyümi.
2009. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!