Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány %-osnak kell lennie a...

Hány %-osnak kell lennie a testzsírszázaléknak, hogy a hasizom látszódjon? A nőknek is annyinak kell lennie, mint a férfiaknak ahhoz, hogy látszódjon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

10%

nem

2011. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát nekem 22%-os, de lány vagyok.Úgyhogy még fogyhatnék egy pár kilót.
2011. márc. 15. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

előbb át kéne nézned néhány cikket a dologról, ha testzsír%-ról beszélsz, aztán meg kilók leadásáról. neked kéne a legjobban tudnod, hogy a kettő nem feltétlen van összhangban, mivel egy 170/45 kg-s lánynak is simán lehet 30%-os testzsírja (ld. anorexek). az ő esetében a testzsír% csökkentése nem a kilók leadását jelentené, az elég érdekes lenne :D

egyébként a 22% szerintem egészséges, és a hasizom már akár 15%-nál is látszódhat, persze csak finoman, de a kockás has amúgy is undorító egy nőnél :D

2011. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Pedig kockahasat szeretnék.
2011. márc. 15. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

ajánlom ezt a cikket, nemrég olvastam ezt a témában. :)

2011. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a linket.:)

Hát akkor, hogy nekem nem lesz soha kockahasam, az is biztos.Nem baj a lényeg, hogy feszesebb legyen.:)

2011. márc. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!