Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne érjen...

Mit csináljak, hogy ne érjen össze a combom?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki olyat írni, hogy fogyjak le, mert egy dagadt disznó lehetek kb., annak üzenem, hogy 157cm és 50kg vagyok, szóval normális testsúlyú.

Visszatérve a kérdésemre, mit ajánlotok? Próbáljak mégis fogyni pár kilót, vagy mi? Mert ez így ciki, hisz ilyen halványbarna folt lett ott, ahol összedörzsölődtek.


2013. júl. 22. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem mondom, hogy dagadt disznó vagy, félre ne érts. De én 168 cm vagyok, azaz több, mint 10 centivel magasabb nálad, és 50 kg. Mégis ha nem figyelek oda, vagy nem mozgok eleget, akkor van egy kis felesleg a combomon és a csípőmön. Szóval úgy gondolom, hogy nem fogynod kéne, inkább sokat mozognod, hogy ezt a súlyt megtartsd, de úgy, hogy a zsírt izommá alakítod át.
2013. júl. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csinalj terpeszt :)

de viccen kivül: itt csak a sok sport, kerekpar, gyaloglas segithet. Futhatsz is, ha birja a szived, sok sikert.

2013. júl. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
157hez lehetnél 40kg is lazán. Akkor nem érne össze:)
2013. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as! Álmaidban!


Kérdező!


ALKATI kérdés, hogy kinek ér össze a combja és kinek nem!

Van, akinek bármekkora felesleggel sem ér össze, másnak meg 40 kiló vasággyal is.

Ha az utóbbi kategóriába tartozol, csinálhatsz bármit, nem fogod elérni, hogy ne érjen össze.


Persze a sport sose árt.

2013. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 poiu ***** válasza:
Alkati, járj nadrágban.
2013. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anno mikor kb 45-46 kg voltam nem ért össze. Majd valamit sportolni fogok, köszönöm a válaszokat! :) Amúgy azért nyáron 30 vagy több fokos melegben ne járjak már nadrágban:D
2013. júl. 22. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
na látod, igazam volt:) jó fogyózást/éltmódváltást:)
2013. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 22. 15:37
 9/10 poiu ***** válasza:
Te tudod. Szerintem egy szellős nadrág kellemesebb viselet, mint a szoknya - különösen annak, akinek ÖSSZEÉR a combja :-D
2013. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaaa, azt hittem hosszú nadrágra gondolsz. :D Egyébként short nadrágokban járok, szoknyát sosem veszek fel.
2013. júl. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!