Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az okoz valamilyen egézségügyi...

Az okoz valamilyen egézségügyi problémát nekem ha ugy fogyozok hogy egész nap nem eszek semmit? Csak egy szelet dinnyét és pár gyümölcsöt. Lehet tőle komolyabb betegségem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hisz nem kapja meg a tested az alapvető táplálékokat. Szinte csak cukrot eszel így.
2013. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan felmerül benned ez a kérdés, az már önmagában is jelez egy komoly betegséget. Az agyaddal van a probléma! Nem egészségesen működik.
2013. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á, dehogy, tök egészséges.
2013. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érveket és okokat kérnék szépen,ha lehet és ne cinikus beszólásokat.
2013. júl. 23. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lero.had a melled.
2013. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öh... ez komoly? Persze, nagyon komolyan alultáplált leszel, kihullik a hajad, tönkremegy a körmöd, fáradékony leszel, erőtlen, stb.stb.

Nem beszélve arról, hogy kb szó szerint elsorvad az összes izmod meg a tested.

2013. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze. éhezni fogsz, az éhezés pedig nem egészséges.
2013. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben (ha már ilyen drasztikus diétát keztdél) léböjtkúrát csinálnék. Naponta 2-3-4 liter frissen facsart gyömölcs és zöldséglevek. PLusz tea és víz. Folyadékot muszáj innod, előbb utóbb olyan szarul leszel ha nem eszel, hogy az lesz a legkevesebb gondod hogy mennyi a testtömeg indexed. Én a léböjttel végig csináltam egy hetet és kb kicsattantam az energiától. Utána lassan visszatértem a normális étkezéshez, de kenyeret, cukrot, lisztet mellőztem és úgy már könnyebb is volt. ;) Ennek több mint két éve, azóta nem csináltam és pedig ha visszaemlékszem az akkori önmagamra baromira jó lenne. Úgyhogy el is fogom kezdeni, köszi hogy meghoztad a kedvem :D
2014. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!