Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hízlal jobban: egy...

Melyik hízlal jobban: egy szelet kenyér (bármilyen típusú), egy egész zsemle, vagy egy szelet natur puffasztott rizs?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a zsemle
2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A puffasztott rizst ne alázd,az baromi jó kaja.Mármint úgy jó hogy azt eheted széltibe-hosszába,van egy elhanyagolható kal-tartalma,egyébként csak rizs.Én gyakran eszem,kiváló mert ha este 9-kor megeszel 6-ot szendvicsként,semmit nem ér cal szempontból,ugyanakkor jóllakat.Tipp:a kenyeret felejtsd el!Pufira teszel parit\kolbászt,paradicsomot és\vagy papritát,és lám,van egy ízre ugyanolyan szenyád mind ha kenyérrel ennéd.Jó,persze,kenyérrel nyilván jobbanesik,de ha megszokod a pufirizs-szenyát onnantól nem érdekel majd a kenyér.Még ha magába nem is szereti az ember,érdemes így szenyába előhívni,úgy tök más.Egy ismim így fogyott kb 1-másfél hét alatt 14-16 kilót.Mondjuk ő csak ezt ette,és 3 max 4 szeletet napi 3x,plusz rengeteg kávé és cigi.A kenyeret tényleg felejtsd el,baromi egésségtelen.Én egyébként most csinálok egy olyan tisztítókúrát,hogy nem ehetek se kenyeret(csak pirítva),se tejterméket,se gyümit,stb.Ez azon alapul hogy elvileg az ember azért hízik meg,mert candida meg még másik 140 gombafajta megtelepszik a belekbe,és ezt mosom most ki cirka 5 hónapos terápiával(eddig maj' 10 kiló minusz).Azért mesélem mert innen tudom hogy a kenyeret azért nem ehetem pl mert ahogy kisül frissen ehetném,de fél óra mulva elkezd gombásodni.Egyébként is hízlal mint a dög.Zsömle dettó.Pufit virslivel,vagy szenyának,mellé víz oszt csókolom!
2011. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mint írtad egyik ismerősöd egész nap ezt evett 3-4 szeletet, naponta többször. Ivott hozzá sok kávét és cigizett mellette.

Én nem kávézom, nem cigizem. Mivel ezeket kihagyom, nem lehet, hogy ha több puffasztott rizst eszek, akkor székrekedést okoz? A vizzel nincs baj, azt imádom, napi 4-5 litert is szoktam inni.

2011. jan. 24. 11:25
 4/8 anonim válasza:
Nem,ez marhaság.Én van hogy megeszek egy kajára kenyér helyettesítésre 6-8 szenyát,de nem ártott még meg.És akkor most jól figyelj:ha fogyni akarsz,egyél sok zsírt!Igen,jól látod,zsírt!Mivel most ebbe vagyok benne,átlátom mitől hízik az ember,és én így fogyok hogy szinte mindent szűműztem most(sima kenyér,gyümölcs,tejtermékek,krumpli,stb),csak zsíros kajákat eszem.Az a lényeg hogy amikor zsírt eszel kis mennyiségben a májad feldolgozza,és az epéd dolgozik,stb.Most nem mennék bele az én kúrámba jobban,lényeg hogy nyugodtan falhacc pufit amennyit akarsz,virslivel is akár,vagy akár nyugodtan megis kenheted "zsíroskenyérnek" kis paprikával.Éva barátnőm úgy csinálta,hogy megkente ilyen apró light sajtkrémmel,rá sonka,paradicsom,oszt ebből 3 reggelire,4 ebédre,a vacsorát kiváltotta kávéval meg cigivel(a cigi laktat).De ezt nem ajánlom,mert másfél hét alatt sokat fogyott,de elis ájult egyszer a végefele.Ez nem egésséges.Mármint keveset enni és csak inni.De ezt a pufit bármennyit,bármikor,bármilyen formában.;)
2011. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fuuu! Ez egy klassz válasz nekem. Szeretem az ízét a puffasztott rizsnek, kentem már én is rá ezt is, azt is. Egyszer próbáld ki úgy mint a bundáskenyeret, csak kenyér helyett a puffasztott rizst mártogatod be a tojásba, és úgy sütöd ki, mintha rendes kenyér lenne. Jó meleg teával, ebben a hideg időben... Isteni eledel!!!
2011. jan. 25. 15:22
 6/8 anonim válasza:
Ezt mondjuk szerintem meghagyom sima kenyérrel.. :D De én kentem már rá májkrémet is :D
2011. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha a pufirizsre májkrémet és egyéb szemetet raksz,akkor teljesen mindegy,h pufi rizsen van vagy kenyéren...


pufirizs a nyerő, mellé párolt csirke-pulyka, zöldség,gyümölcs...


a zsírt pedig ne májkrémből és virslibő vidd be!!!!!!

2011. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jav.: "... virsliből... "
2011. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!