Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás után melyik a...

Szoptatás után melyik a leghatásosabb diéta vagy kapszula 30kilot szeretnék lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Számold a kalóriákat, és mozogj rendszeresen. Légy türelmes, mert 30 kiló leadásához akár egy év is szükséges lehet.
2013. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás, mozgás (már az intenzív séta is jót tesz, mert ekkora súlyfelesleggel nehéz a mozgás), és nem diéta, hanem az étrend teljes átalakítása. Pl. a rántott hús helyett roston sült, köretnek saláta inkább.


Én először diétáztam, lement egy hónap alatt 4 kiló, a duplája jött vissza, na meg szenvedtem is a diéta alatt. Egy éve egészségesebben eszem, nem mondom, hogy nem bűnözök néha, de így elviselhető. Pl. köretnek csak fél adag krumplit eszem, a többi a saláta, fagyiból inkább a vizes alapút eszem és csak egy gombócot, cukrozott üdítőkből csak néha-néha iszom.

1 év alatt 12 kiló ment le, ami nem gyors, viszont tartós és még csak nem is hisztizek hogy nem ehetek semmit.

2013. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem bejött, ez persze nem biztos Neked is, csak tanács

mivel éppen nyár van, így lehet

elkezdtem zöld teát, csalán, borsmenta, hársfa, rooibos teákat inni, emellett sok vizet, ja és kalcium is segít a fogyásban

az oldalon, ha megnyitod, ott vannak még zsírégetők, amúgy mivel sokat iszol, így nem fogsz tudni enni, ettől még egyél, csak kevesebbet fogsz


[link]


ez csak tanács, hiszem amiket ittam, ebben van zsírégető, emésztés elősegítő, anyagcsere gyorsító is

2013. júl. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás.

A kapszulákról csak ennyit:

[link]

2013. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nem gyorsan akarok lefogyni csak tipekre voltam kiváncsi pár éve a 90naposal fogytam le szerintetek az milyen
2013. júl. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!