Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen lesz ebédre? Már...

Ez milyen lesz ebédre? Már elkészítettem.7 db csiperke gomba annak kivágtam a tönkjét többi lent.

Figyelt kérdés

azt vízbenpuhára főztem majd összevágtam kicsi kockákra 1 tojássárgájába + fél felkockázott paradicsommal összekevertem és megtöltöttem vele a gombákat majd 1 csipet só-bors szétszorva 7 gombán.


vaj-olaj-zsír- nélkül sütőben sütöttem 30 percig



2013. júl. 25. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
+ kevés petrezselyem
2013. júl. 25. 13:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egész jó lehet, én személy szerint hagymával és cukkinivel csinálom, mert számomra azok sokat dobnak rajta s egyéb zöldségételeken, plusz kis sajtot teszek rá. Nos, így is nehéz tőle jóllakni, de ez ember- és körülményfüggő is. Ami pedig az összetételét illeti, csupa értelmes alapanyag, ez rendben van.
2013. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hagymát-cukkinit én is szerettem volna de az már sok lett volna azokba a pici gombákba úgyhogy azt majd legközelebb :D

és köszönöm a segítséget!

2013. júl. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!