Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyen az akinek nincs...

Mit tegyen az akinek nincs lehetősége a diétás kajákhoz/egészséges életmód?

Figyelt kérdés
Tehát.. 14-16 korosztályra gondolok.. nyári meló nem mindenkinek jön össze ennyi idősen.. a szülők nem fognak külön főzni a gyerekre.. lehet nincs is lehetőségük olyan minőségű ételekhez.. És ha a család nem akar változtatni, mit tehetünk?.. Oké tegyük fel 200-300 Ft/nap.. az egy hónapban már.. 6000-9000Ft..és higgyétek el van olyan család aki egyszerűen nem teheti meg! Ilyenkor mi a helyzet?
2013. júl. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Sportolj, ne cigizz, ne piálj.
2013. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, de szerintem egy ilyen családban élő gyereket nem is érdekli az egészséges életmód!
2013. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénz, akkor ugye nincs pénz süteményre, csokira, rágcsálnivalókra, cukros üdítőkre sem, ugye?


A legnagyobb baj ugyanis ezekkel van.


A rakott krumplis, lecsós, paprikás krumplis, rántott cuccos, zsíros kenyeres "hagyományos" étrend ugyan az izomnövekedést nem támogatja, de emellett is lehet vékonynak lenni, ha nem eszel többet a kelleténél és nem nassolsz pluszban, valamit eleget mozogsz.


Akkor voltam a legvékonyabb, amikor nem volt elég pénzünk (gyerekkor).

2013. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A cukrozott üdítőket és a fölösleges rágcsát (chips) hanyagolni kell, mellette kell a mozgás is, ha más nem intenzív gyaloglás a busz helyett.

Ez eddig ingyen van és már fél siker.


A paprikás krumpliból meg nem kell egy nagy kondérral megenni két vastag kenyérrel, hanem elég egy kisebb tányérnyi kenyér nélkül. Szóval szerintem nem teljesen lehetetlen megoldani. Milyen kajákat esztek egy héten?

2013. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor próbál a gyerek figyelni arra hogy mindenből a felét egye és sportol(fut, biciklizik)
2013. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy tök szegénység van meg minden..hanem azt, hogy a szülők nem vesznek olyan ételeket, tehát leszarják az egészséges életmódot, még akkor is ha a gyerek mondja! Egy példa: Tehát mondjuk disznóvágásból van otthon hús, akkor csak abból esznek és nem vesznek halat meg szárnyas húst.
2013. júl. 26. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A disznóhús az teljesen jó! Vagy mi vagy te zsidó, hogy ne akarod megenni?
2013. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak finnyás..és nem szeretem:$
2013. júl. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!