Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire "normális" fogyás?...

Ez mennyire "normális" fogyás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vasárnap elkezdtem hastáncvideókat csinálni,ahogy engedi napi fél vagy 1 óra.

A súlyomból alig ment le fél kiló amit normálisnak tartok,de a vádlimból fél centit ,a combom legvastagabb részéből másfél centit,a derekamból és a csípőmből 2-2 centit fogytam.

Kérdések:

-Hogy lehet hogy ilyen gyorsan mennek le a centik ha előtte is tornáztam de akkor 2 hónap alatt alig 1centi változásvolt.

-Ennyi fogyáshoz nem kellett volna több kilónak lemennie ha ha napi 3liter vizet iszok és 7után nem eszek(tudom hogy az izom többet nyom,de csak feszesebb lettem(azt nem vettem észre hogy izmosabb lennék)?

-Nem mennek le túl gyorsan a centik?(ne értsetek félre,örülök neki,csak nagyon meglepődtem)



2013. júl. 31. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hiszed hanem a sok víz fogyasztás vízhajtó hatású :D szóval az első pár hétben ne lepődj meg ilyeneken főleg ha izzasztó az a hastánc :) és most nem azt mondom hogy amit leadtál csak víz mert biztos hogy nem ,szóval folytasd és eléred a célod :)
2013. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy milyen hastánc videókra "táncolsz"? (bocsi nem jutott eszembe jobb szó :D )
2013. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!