Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség egy honap alatt,...

Segítség egy honap alatt, hogy fogyasszam le a combom és a hasam?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 60kg gyorsan le kéne fogynom valami étrenddel és egy kis sportal az iskola kezdetéig!!
2013. aug. 2. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 13 éves lány vagyok most megyek 8.ba
2013. aug. 2. 20:54
 2/5 anonim válasza:
Vágyj le cafatokat a combodból, és a hasadból..
2013. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet de remélem van más megoldás is! :-)
2013. aug. 2. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült egyszer egy hónap alatt 10 kilót fogyni, de iszonyat akaraterő kellett hozzá :)

Kezdjük ott, hogy mindennap 2-2,5 órát mozogtam. Kivéve akkor, ha olyan izomlázam volt, és annyira fáradt voltam, hogy muszáj volt pihenőnapot tartanom.

Ez nálam úgy nézett ki, hogy 60-80 perc Rubint Réka (boka- és lábsúllyal, step paddal)(eleinte a Napi 20 perc tornából csináltam végig mindig a 60-80 percet, később a többi DVD-n található tornákkal is kombináltam), majd ezután 30-40 percet bicikliztem 150-160 pulzussal.

Volt olyan nap is, hogy csak az egyik része ment a dolognak, ilyenkor 60-70 percet bicikliztem/futottam vagy 80 percet tornáztam.

Enni emellett elég sokat ettem, mivel a sok mozgástól farkaséhes voltam. Reggelire nagyon sokat ettem, inkább azt mondom el, hogy mit nem: cukros dolgok, tészták. Kenyeret sem nagyon ettem, helyette 5-7 db Korpovitot ettem sok zöldséggel, sajttal, sok sonkával, tojással. Vagy sajtos tojásrántottát, túrós palacsintát (Graham liszt, édesítő), túrós-proteines zabkása.

Ebédre szintén sokat ettem, főként húst meg valami főzeléket (rántás nélkül), párolt zöldséget, salátákat, barna riszt, bulgurt.

Ezek után később más nemigen voltam éhes, uzsonnára még ittam egy tejeskávét 1-2 Korpovittal, dinnyét, más gyümölcsöt stb. Vacsorára már nemigen ettem semmit, edzés után egy nagy adag fehérjeturmixot (én a 100% Whey Proteint iszom) barackkal, almával, és kész. Ha esetleg nagyon éhes maradtam, akkor még ettem egy kis csirkehúst, túrókrémet stb.

Én ezzel több, mint 10 kilót fogytam egy hónap alatt úgy, hogy soha nem éheztem, a bőröm nemhogy lógott volna, hanem rengeteget feszesedett, és nagyon szépen formásodtam is. És emellett végig nagyon jó kedvem is volt :)

Hajrá, sikerülni fog, csak akarni kell:)

20/L

2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget remélem sikerülni fog !!! :-)
2013. aug. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!