Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így nem fogok tovább fogyni,...

Így nem fogok tovább fogyni, hanem hízni?

Figyelt kérdés

Itt van ugye a nyári szünet,minden nap van időm edzeni járni ( akár napi 2x is ). De amint megkezdődik a suli ( most fogok érettségizni ) , csak 1* tudok 1 nap és azt se minden nap,hanem heti 3-4 x maximum. 4 a nagyon maximum.

Ha a szervezetem most a nyár alatt megszokta ezt a sok edzést (mellette amúgy sem eszem sokat,mivel kb 11-ig alszok 12-fél2-ig edzés majd este csak 50 p kardió,ha úgy van ,mondom nem minden nap megyek 2x, csak amikor tudok,de soksor előfordul) akkor,amikor kevesebb lesz az edzés és kicsit tobbet is eszek akkor visszahízok valamit?:S


2013. aug. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz, ha nem szoksz vissza a régi életmódodra, akkor nem annyira.
2013. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha most fogsz érettségizni, akkor biztos, hogy nem. Inkább fogyni fogsz. Még ha most fel is szedsz pár kilót, érettségi közeledtével olyan stresszes leszel, meg annyira csak a tanulással fogsz foglalkozni, hogy se időd, se kedved nem lesz enni. Én legalábbis annyira pánikoltam, hogy tavasszal még pár kiló felesleg is volt rajtam, de érettségi után a kórházba vittek hizlalni. Hihetetlen, de alig 35 kilót nyomtam érettségi előtt, mikor húsvétkor még szörnyülködtem, hogy 55 felett vagyok.
2013. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
heti 3-4 edzés egészen ideális. mégis miért híznál? elkezdenél csokitortát enni, cukrot, kenyeret meg ilyen joghurtokat vagy mi? ha nem eszel szemetet akkor nem fogsz hízni sem.
2013. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló. Ez nem mindenkinél van így. Én például pont a fordítottja vagyok ennek. Stresszes időszakban csak még többet eszem. Egyébként én is most fogok érettségizni, parázok is ettől a kaja dologtól.
2013. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pedig tök lazán elvoltam érettségi előtt :) A magyartanárunk akadt ki, végigsikoltozta az évet, "meg fogtok bukni", az ofőnk sokkot kapott, amikor megtudta, ki lesz az érettségi elnök... Mi pedig káprázatosan lenyomtuk az érettségit, még én is kitűnő lettem, pedig szorgalmam aztán sosem volt, csak egy kis intelligenciám és érdeklődésem. Nem olyan vészes az :P Bár örülök, hogy nem kell végigcsinálnom többé.


Nos, heti 3-4 edzés normális táplálkozással nekem remekül hangzik, nem látok rá okot, hogy visszahízz, kedves Kérdező :) Az érettségire pedig egy kalappal! :)

2013. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!