Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges leadni öt kilót...

Lehetséges leadni öt kilót szeptemberig? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Hogyha ug. 5-től minden nap fél órát tornázok Rubint Rékára (Add önmagad dvd) és napi 4x egészségesen eszek?

Pl.:

reggeli:- (nem tudok reggel enni)

tízórai: negyed dinnye/másmilyen gyümölcs

ebéd: leves (nem mindig) + saláta,natúr husi vagy ha durvább kaja (pl pörkölt) abból csak egy fél tányér

uzsonna: megint gyümölcs

vacsora: ugyanaz mint ebédre, csak feleannyi



2013. aug. 4. 18:35
 1/7 anonim válasza:
veled tartok! :)
2013. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha ötöt nem is, kettőt-hármat biztosan le tudsz fogyni tartósan, és ugye ez a lényeg. Bár én a helyedben a vacsorát kihagynám, én sem vacsizok sosem, csak reggeli+ebéd és így fogytam tavaly nyáron kb 7 kilót, ebből 6-ot a mai napig tartom. Amúgy mennyiből kéne fogynod?
2013. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
ez nagyon távol áll az egészséges étrendtől , és kevés is
2013. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon keves es egyoldalu etkezes.Az elejen-mintahogy minden dietaval-fogysz,de aztan a szervezeted atall a tartalek üzemmodra.Az eredmeny:jojo effekt,a vegen többet szedsz föl,mintamennyit leadtal.
2013. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehetséges de jobb lenne egy kis futás
2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ma kezdem szeptemberig!!:)
2013. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

amúgy 63-ról kéne leadni...

futás nem elviselhető plusz kétszáz fokban, ráadásul azt a sportot utálom a legjobban, szóval az nálam nem jön szóba:s

2013. aug. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!