Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy fogyjak...

Mit csináljak hogy fogyjak mert nagyon túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
12 évesen 75 kiló vagyok és alig tudok mozogni.
2013. aug. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert tudsz alig mozogni? a mozgas a legjobb megoldas.
2013. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudok mozogni, és gyorsan futok de az a baj hogy hamar elfáradok
2013. aug. 7. 18:16
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ne fuss, mert ha a súlyfelesleget nagyon leterheli a bokádat és a térdedet, akkor nem a súlyod miatt nem fogsz tudni nem mozogni. Először is, biztos megvolt az oka annak, hogy ilyen lettél, az életmódon kell változtatni, és a legegyszerűbb és leghatékonyabb, ha ezzel próbálkozol: 2-3 naponta elmész úszni (mert az nem terhel), és később mondjuk lehetsz szinkronúszó, vagy vízilabdás, az is szép alakot ad, és ami az evést illeti: NE tagadj meg magadtól semmit, mert növésben vagy, csak mérsékelned kell, és csak annyit egyél, hogy ne legyél rosszul, és ne éhezz, de csak unalomból ne tedd. A cukros/zsíros ételeket pedig fokozatosan vond el magadtól, mert ha egyszerre hagyod ezeknek az evését abba, akkor az nagyon megterhelő lehet. Ja, és még valami: nem kell csontsoványnak lenned, hogy jól érezd magad, ha lefogysz nem kell 40 kilóig menni! :)
2013. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Először is az étkezéseden és az élet módodon változtass mindenképpen ! A vízi aerobik jót szokott tenni.500-600-szor csinálj ollózást ( egymás fölé emelgesd a lábad miközben lebegsz ). A másik tanácsom a többszöri kicsi étkezés , a barna rozskenyér szerintem a lehető legjobb dolog a fehér kenyérrel szemben . Az uzsonnád az iskolába ne a Tejszelet és egyéb ilyen édességek legyenek , hanem barna kenyér és gyümölcs . Nem tudom , hogy állsz a cukros üditőkkel , de ha azt is szoktál inni állj le vele ! Sok sikert a fogyáshoz !
2013. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm és megy a zöld pacsi kivéve Somewhere in Time-nak.
2013. aug. 8. 05:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából megvan az oka, mert a suliban régen nem volt 1 barátom se és nyűg volt az egész nekem, mindenki piszkált, kihasználtak stb., és a kajába fordultam meg a számítógépbe sajnos, de vicces módon én nagyon szeretem most a sulit mert amint a számítógépbe fordultam, elkezdtem programozni különféle nyelveken és csodálnak engem hogy 2-3 év alatt profi vagyok a témában, leginkább az infó tanárom szeret a versenyeim miatt mert dicsőség ez a sulinak és neki is hogy a tanítványa nem kezdő szintű programozói versenyeken lép fel, de visszatérve, azért fordultam a gépre meg a kajára mert a gépen voltak internetes barátaim és napi 24-órában szinte velük csevegtem(bánom már) és játszottunk együtt és nekem ez jóérzés volt hogy legalább a interneten nem cikiznek, piszkálnak, és legalább ők sokat játszottak velem.
2013. aug. 8. 07:26
 7/7 anonim válasza:
Örülök hogy sikerült megoldani a problémádat. Egy barát vagy egy legjobb barát hiány nagyon zavaró tényező tapasztalatból tudom ! :)
2013. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!