Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Homokóra, vállban erősebb....

Homokóra, vállban erősebb. Mennyit fogyjak? (KÉP)

Figyelt kérdés

Homokóra alkatom van alapból, viszont nem olyan rég híztam valamennyit ( vizsga stressz.)

Azóta sikerült leadnom belőle, de a vállam izmos, erős, mindig is az volt és mellben is jól el vagyok eresztve ( a képen a top miatt nem annyira látszik)

Szerintetek, jó ez így?

Mennyit kellene még fogynom, hogy jól nézzek ki, viszont, a combom-csípőm ne fogyjon el teljesen?

( túl lapos nem lehetek az erős mellkas kiegyenlítése miatt)

Amúgy 160 centi magas vagyok, súlyt évek óta nem mérek :) 55-65 közt vagyok kb.


[link]


2013. aug. 5. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagy melleid vannak akkor ez így jó de ha olyan kicsik mint amennyire a képe visszaadja még 5-7kg mínuszba előnyösebb lenne.
2013. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

mellméret mindig mutatjs, milyen is az alapalkat.


Nagy kanna nrm lesz pálcikán, pici cici meg kis háttét előtt mutat jól.

2013. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Másik bikinifelsőben:

Alul kicsit kibuggyan, ez egy 80B-s melltartó.


[link]

2013. aug. 5. 08:50
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez méret közepes.


még fogyni kellene.

2013. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt a rossz képet.. jobbat nem tudsz csinálni? látom a súlyod is jól belőtted 10 kiló különbséggel (mérleged sincs:D)

ez alapján 5 kilót mondanék hogy fogyj, de egy jobb minőségű és kicsivel nagyobb kép alapján jobb véleményt tudnék mondani. hízás előtt mennyi voltál, és most?

2013. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó: mérlegem van, de nem használom, ugyanis, ilyen kicsi súlyfeleslegnél nem releváns egymással a súly és a test alakja.

Voltam már 45 kilós és 53 kilós is pár hónap eltéréssel- és sokkal szebb, szálkásabb és karcsúbb (!!!) voltam 53 kilósként (intenzíven sportoltam)

A zsír nagyobb térfogatú az izomnál, de az izom nehezebb, mint a zsír.


Ezért is vannak olyan túlzottan vékony lányok is pl ( ez a ma divatos, koplalással csontsoványra, fiúsra fogy típus többsége) akiknek arányaiban sokkal több a zsír a testükön, mint egy nagyobb súlyúnak, mivel "elfogyják" az izmukat és, bár vékonyak lesznek, de a zsír ott marad. :)


a 10 kilós intervallum azért van, mert 55 voltam "fénykoromban" és 65 voltam a legkövérebb állapotomban. Most e kettő közt vagyok :)

2013. aug. 5. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod. Szép az alakod, nőies. A képek viszont tényleg rossz minőségűek
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan ráállhatsz a mérlegre, biztosíthatlak, hogy nem izomhurkák vannak rajtad. De ha félsz a végeredménytől, akkor addig figyelj oda jobban, hogy mennyit eszel és mennyit mozogsz, amíg nem leszel elégedett a meztelen tested látványával. De ne csalj, itt is a mellkibuggyantós kép helyett inkább egy jól megvilágított fotó kellet volna, ahol nem húzod be a hasadat és a kezeddel nem préseled össze a csípőhájadat.
2013. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as, látom jómodort véletlen se neveltek beléd, a bepofázás érdemi válasz nélkül igen ügyesen megy. :)


Talán nincs mindenkinek 5 megapixeles telefon, vagy valami ultimate fényképezőgép a polcán, esetleg egy sima VGA kamerás telefon van csak a kezében. Valóban nem a legjobb minőségű, de talán túl tudod magad tenni ezen a sokkon. A kép minőségén kívül, és kritizáláson túl nem terjedtek ki bölcs gondolataid :)


Ezzel szerintem magadat minősíted inkább. A fentebbi válasz tényleg igaz volt, egy zsírtól súlyos ember másképp nézendő, mint az, aki pl ha nem is csontsovány, de fizikai munkát is végez, és akad izom is a testén. Szóval a károgásod eléggé meggondolatlan, vagy csak nem voltál hajlandó-képes belegondolni abba, amit leírt.


Szerintem sincs semmi baj vele, jól néz ki. A fő az, hogy az ember magával elégedett legyen, épp a hozzád hasonló gondolkozású kedves embertársak miatt nem érdemes arra törekedni, hogy megfeleljünk mindenkinek. Az lehetetlen úgyis.

2013. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!