Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, hatásos lehet?

Figyelt kérdés

A "Schlank-Wasserhez" nem kell más, mint két liter víz, abban pedig egy friss, mintegy 2-3 centiméteres megpucolt, illetve felvágott gyömbér, egy vékony szeletekre vágott, közepes méretű uborka, egy szintén közepes nagyságú és felszeletelt citrom, valamint pontosan 12 darab mentalevél. Az ily módon elkészített vizet egy éjszakén keresztül a hűtőben kell tárolni, hogy ezáltal az aromák megfelelően összekeveredhessenek.


Ezek után már nincs más hátra, mint az, hogy a vízből négy napon keresztül reggel, délben és este étkezés után egy pohárral fogyasszanak, és - legalábbis a szakértők szerint - garantált a négy nap alatti mínusz három kiló. Egyetlen feltétel csupán, hogy napi 1200 kalóriánál többet ne vigyünk be a szervezetünkbe, továbbá a zsíros étel és az édesség egyáltalán nem ajánlott. A "csodavíz" mellett persze ásványvizet és teát is lehet fogyasztani.



2013. aug. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

4 nap alatt -3 kiló fogyás irreális, még csak arra sem látok utalást, hogy vízvesztéssel, glikogénraktárak kiürésével vagy hasonlóval operálnának...


Pontosan 12 mentalevél... Mert a 13 az már tragikus lenne... A mentalevelek nem is egyformák... Legalább éjfélkor kéne szedni teliholdkor, bár az se lenne valami innovatív :D

2013. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanannyira hatásos, mint bármi más folyadék 1200 kalóriával. Én évek óta ilyeneket iszok nyáron, uborkás vizet, gyömbéres limonádét, fogytam is, de nem ettől :)

Ártani nem árt, de nem is használ.

A 12 mentalevél meg vicc kategória. MEkkora? MErt ami nekem 12, az a tiédből lehet, hogy csak 10, mert a tiéd nagyobb...

2013. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!