Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a vélemények a lúgosításró...

Mik a vélemények a lúgosításról? Hatásos? A szervezet nem közömbösíti a lúgos hatást?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráéreztél. Kamu az egész. Az emberi szervezet ph értéke állandó.
2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor Biztos, hogy kamu az egész?:)
2013. aug. 1. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát én nem tudom, hogy kamu-e vagy sem, de én 8 év után egy lúgosítás után estem teherbe spontán. Tehát nekem hatásos volt. :D

A lúgosítás fogyasztó hatásairól nem tudok nyilatkozni.

2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:)

Grat

2013. aug. 1. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, kérdező. Kérdezz meg egy belgyógyászt.

De...

Ha megfigyeled, egészen véletlenül ami "lúgosít", az minden egészséges és alacsony kalóriatartalmú étel vagy ital.

Ami savasít, az minden egészségtelen és hízlal.

Tehát ha "lúgosítasz", akkor még az is lehet, hogy fogysz. De nem azért, mert lúgos lesz a szervezeted, hanem azért, mert egészséges dolgokat eszel és kevesebb kalóriát viszel be, mint eddig.

Szerintem ennek inkább pszichés hatása van, könnyebb azt mondani, hogy "lúgosítok", mint azt, hogy fogyókúrázom. Az ember már magától a fogyókúra szótól is megéhezik... A "lúgosítás" sokkal elegánsabban és tudományosabban hangzik.


És igen, ha valaki egészségesen kajál, az segíti a teherbe esést is.

1.

2013. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Merci bien:)

Köszönöm szépen.

2013. aug. 1. 19:51
 7/8 Stafilococcus válasza:
8%
Lúgosításban "utazom" 2,5 éve. A szemem láttára váltak egészségesebbé azok, akik csinálják, magamat is beleértve. De nem a gyomorban kell lúgosítani, hanem sejt szinten. Nálam sokkal okosabb emberek kutatják a témát, és én tőlük tanultam, amit tudok. A nyugati orvosokhoz hiába fordultok tanácsért, mert tisztelet a kivételnek, csak egy-egy betegségre koncentrálnak, nem az egész szervezetre. Amit Ázsiában megfigyeltek, lúgos sejtkörnyezetben nem fejlődik ki rák. Az érelmeszesedés oka, hogy a szervezet kivonja az érfalból a kalciumot, hogy a vér PH értékét lúgosabb irányba tolja. Kompenzál, amíg tud. És még sorolhatnám. Fogyasszatok táplálékkiegészítőt, különben csak esztek, de nem táplálkoztok. Persze mindenki hozza meg a saját döntését, nem engem büntet azzal, ha ezeket a tanácsokat nem fogadja meg.
2013. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet pH-ja nem állandó, de közel azonos helyzetben stagnál. Fel lehet borítani ezt a nem tól kényes egyensúlyt, de nem érdemes. Hogy miért?

Mert egyszerűen nem az ok, amit leírnak... A hatás lehet az, de maga a folyamat semmi képpen.

Lehet akár sima placebo-hatás is, sok mindenre képes az agy.

Illetve megközelítőleg ugyan ilyen eredménye van annak, ha étkezés előtt lenyomsz fél liter folyadékot. (Pedig jó esetben ezzel nem lúgosítasz.)

2013. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!