Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól ettem ma? (Kérdésed túl...

Jól ettem ma? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, tudom, hogy több fehérje kellett volna, több is szokott lenni, a mai nap így alakult.


Reggeli:

2 in 1 kávé (70 kcal), 1 dl tej (45 kcal)

2 szelet tk. kenyér (60 kcal/szelet)

3 szelet csirkemellsonka (14 kcal/szelet)

300 g paradicsom (70 kcal)


Tízórai:

100 g natúr joghurt (60 kcal)

300 g alma (90 kcal)

2 in 1 kávé (70 kcal), 1 dl tej (45 kcal)


Ebéd:

500 g karfiol (150 kcal)

2 in 1 kávé (70 kcal)


Vacsora:

500 g karfiol (150 kcal)


Köszi előre is!


2013. aug. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól
2013. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a fehérje kevés, de a zsír még inkább. Kalóriában is kevés, de egyetlen napnál ez nem annyira számít, kérdés, hogyan eszel máskor.

A karfiolt azt csak úgy simán eszed? Még ha fűszerezed is, az nekem elég sivár, de hát nem vagyunk egyformák, én az uborkát vagyok képes kilószámra enni magában... De szerintem a karfiol jobb valami zsiradékkal, főleg, hogy abból, ahogy írtam, hiányt szenvedett a napod.


Miért 2in1 kávé, ha úgyis tejjel iszod?

2013. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem minden napom ilyen. :) A karfiolt általában csak borssal eszem, vagy gyakran natúr joghurttal. Ma speciel magában, de imádom :D A 2in1 kávéban, ha jól tudom, nincs cukor, azért azt iszom.
2013. aug. 8. 23:12
 4/4 anonim válasza:
Ne vedd sértésnek zabáááááááááááálj hisz azért élünk.
2013. aug. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!