Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban lelehet fogyni 5...

Valóban lelehet fogyni 5 kilót egy hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik ismerősöm járt thai boxra úgy féléve ..egyik nap mesélte hogy ő egy hét alatt leadott 5 kilót még az elején és úgy, hogy ő evett mellette normálisan tehát nem koplalt.Szerintetek ez igaz? Ha igen, hogyan fogyhatott ennyi idő alatt ilyen sokat?



2013. aug. 9. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem is furán hangzik....:S
2013. aug. 9. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit "lefogyni" lehet, de CSAK az elsö idökben, ugyanis azzal, hogy elkezd erösen mozogni/sportolni, a szövetekben tárolt víz eltávozik és az 5 kg "fogyás" nagy része (3-4 kg) a vízveszteség.


Tehát ténylegesen max. 1-2 kgot fogyott, ami a megnövekedett energiafelhasználás miatt lehetséges, azonos mennységü bevitt kalória mellett.

2013. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

szerintetek ha én nem tudom jelenleg megengedni hogy eljárjak ilyenre itthon milyen gyakorlatok vannak amelyek nagyon megmozgatnak és hasonló eredményeket érhetek el? amúgy köszönöm a válaszokat...ja és normálisan szeretnék étkezni :)

amúgy köszönöm a válaszokat

2013. aug. 9. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak, ahogy már előttem írták, a vízveszteség miatt tűnhet úgy, de még akkor is egy kicsit sok az öt kiló. Mondjuk az izom is elég sok kalóriát éget, ha olyan alkat, hogy hamar kiizmosodik, akkor az is rásegíthetett, de nekem ez mindehogy elég bizarr.
2013. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) lehet
2013. aug. 9. 08:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen rendszeres mozgás megfelel, de otthon elég nehéz elkezdeni, ha nincs hozzá semmid. Célszerű venned valamilyen sporteszközt hozzá, ha elfér a lakásban. Egy szobabicikliből például vannak egészen kicsik és már 10 - 20 000 között lehet kapni. Kardió mozgást is végezhetsz rajt, erősebb fokozaton pedig izmosodsz tőle.
2013. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szobabiciklim van:) kösz a TIPPET:)
2013. aug. 9. 08:45
 9/12 anonim válasza:

Lehet,de annak a 80%a viz lesz, ami nagyon nem jo,plane igy nyaron.

Konnyen kiszaradhatsz. Arrol nem beszelve,hogy ami gyorsan megy le az meggyorsabban jon vissza.

Sportolj,annak lesz eredmenye,de orommel es esszel!

2013. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

így van! Az egyik előző kommentelőnek teljesen igaza van!

Ugyan is,ha megváltoztatod az étrended,az életviteled egyik percről a másikra,olyan dolog történik veled,amitől ámulsz és bámulsz. Pl: leugrik rólad 5 kiló! De kérdezd meg tőle,hogy utána mennyit fogyott? Mert azzal gondolom már kevésbé dicsekszik:) Ha leakarsz fogyni írj nekem privátba! Segítek! Én 3 hónap alatt leadtam 27 kilót. Kitartást és szép napot mindenkinek!

2013. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!