Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nem túl lényeges kérdés,...

Ez nem túl lényeges kérdés, de kíváncsi lennék, hogy Nektek is feltűnt-e az alábbi?

Figyelt kérdés

Most eszméltem rá, hogy szinte minden nap van itt ilyen/ilyesmi kérdés:

- Sokat ettem ma?

- Szerinted elrontottam a mai napom?

- A mai menüm milyen volt?


És hasonlók...

Az fogalmazódik meg bennem, hogy miért nem írják ki előre, hogy: "szerinted ha ma ezt enném, akkor az sok lenne?"

De nem? :D

Ha előre megmondanánk neki/k, hogy igen, ez így rossz, nem jó, máshogy alakítsd a napodat, akkor nem kellene sajnálkoznia az illetőnek, hogy mennyit evett, rosszul evett. :D:D


Oké, nyílván vannak helyzetek, mikor nem mindig tudja előre az ember, mit fog enni, de nem logikusabb lenne? :D



2013. aug. 9. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Oké, logikusabb lenne, de akkor azért írna minden nap, hogy állíts össze neki egy étrendet.....
2013. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az fogalmazódik meg bennem, hogy miért nem írják ki előre, hogy: "szerinted ha ma ezt enném, akkor az sok lenne?"


Azért, mert reggelente nincs akkora forgalom itt, mint esténként. :)

2013. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*Ja, és igen, már előző este föl lehetne tenni a kérdést: "Mit szólnátok hozzá, ha holnap ez lenne a menüm...?"

No de esténként inkább a szex megy meg a "Hogy nézek ki?". :)

2013. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól van, ezekszerint nem csak én gondolom ezt ilyen fura dolognak. :D
2013. aug. 9. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ugye sokan csak azért kérdezünk, hogy kérdezzünk valamit... Hátha érdeklünk valakit.
2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom, miért kérdeznek ilyeneket, én nem teszem, viszont SOHA nem tudom előre, mit fogok enni, még félórára sem. Honnan tudjam, mit fogok akarni később? De utólag már tudjuk, mi a helyzet. Ja és van, aki kora délután írja, hogy elrontotta a napját s aznap már nem eszik, ott azért még kap tanácsokat, hogy ezt azért ne csinálja...


De arra én is gondoltam már, hogy csak némi érdeklődésre vágynak egyesek.

2013. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma reggelire ettem 4 tükörtojást kenyérrel és paradicsommal; tízóraira 1 sonkás szendvicset; ebédre sült sertéskarajt sült krumplival és kenyérrel; uzsonnára 2 banánt; vacsorára 2 szelet zsíros kenyeret uborkával; pótvacsorára pedig túrót, sajtot - kenyérrel.


Szerintetek elrontottam a mai napomat?

2013. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom, miért kérdeznek ilyeneket, én nem teszem, viszont SOHA nem tudom előre, mit fogok enni, még félórára sem. Honnan tudjam, mit fogok akarni később? De utólag már tudjuk, mi a helyzet. Ja és van, aki kora délután írja, hogy elrontotta a napját s aznap már nem eszik, ott azért még kap tanácsokat, hogy ezt azért ne csinálja...


De arra én is gondoltam már, hogy csak némi érdeklődésre vágynak egyesek.

2013. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!