Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is feltűnt,...

Lányok! Nektek is feltűnt, hogy Erős Antóniának milyen izmos karja van?

Figyelt kérdés
Szerintetek az még a nőiesen izmos kategóriába tartozik, vagy már annál durvább? Szerintetek egy ilyen izmos nő jó erős is lehet? Szkanderban le tudna nyomi titeket?
2011. okt. 1. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Már a nevéből is következtethetsz hogy benne van az őserő,nem érdemes vele packázni mert meglódítja szálkás karját. :)

Szerintem jól néz ki és irigylem,mert ennyi izommal sok kalóriát használhat fel a szervezete ezért godolom nem vethet meg egy fél tepsi sütit sem XD

2011. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ikreid lennének te is ilyen izmos lennél:)
2011. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a nő egyáltalán nem nagyon izmos...semmi nem nőies nincs benne
2011. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, feltűnt :)

Szerintem ez még a teljesen nőies kategóriába tartozik, nekem nagyon tetszik.. mindig irigykedek híradó közben:DDDD

2011. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is azt néztem, amikkor ujjatlan felsőben volt. :D elég durva, de szerintem még bőven nőies és én is irigykedem. :) amúgy mivel cukorbeteg, ezért nagyon oda kell figyelni, h mit eszik és, h sportol-e eleget... látszik, h odafigyel magára. mondjuk alapjáraton is látszik, h vékony alkat.
2011. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!