Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha nem...

Mit csináljak akkor ha nem bírtam tovább és olyat ettem mit nem kellett volna? Több lent

Figyelt kérdés

jól indult a napom reggel mozogtam is...tornáztam meg minden..aztán ebéd után délután nem bírtam tovább és hát enyhén szólva elszabadultak a dolgok :(

mit tudok tenni?

lécci normális válaszokat!


2013. aug. 12. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mozogd le és ne gondolj rá lelkifurdalással, mintha meg sem történt volna.
2013. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
mondjuk lásd be hogy semmit sem ér a koplalás meg a kalóriaszámlálgatás
2013. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha olyat is enni kell, amit úgy gondolsz, hogy nem kellett volna, bár mértékkel mindent lehet, el nem tudnám képzelni, hogy egész életemben lelkifurdalással egyek meg olyat, amit éppen megkívántam.
2013. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be, nehéz úgy válaszolni, hogy csak annyit látunk, "elszabadultak a dolgok". Hogy ez 3 szilvát, 5 tojást vagy egy komplett tejszínhabos, vajkrémes tortát jelent, azt nem tudhatjuk...


A "nem bírtam tovább" mindenesetre rossz jel, esélyes, hogy megvontál magadtól valamit, amit nem kellett volna. Persze van, hogy az ember lelkileg nem bírja vagy nem akarja bírni, a teste ellenne az adott dolog nélkül. De ezek a dolgok is lehetnek fontosak...


Mit ettél és mennyit?

2013. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fél tábla csokit meg két ilyen pálcikás fagyit de ezek mellett így ebédre is olyan kaja volt amit nem kellett volna..elég zsíros gulyás leves.. szóval a nap el lett cseszve
2013. aug. 12. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Nem kevés és nem a legjobb, de azért nem olyan tragikus ez :) Az ember néha vágyhat édességre, én nem szoktam, de azért előfordul, pár napja egy müzlistál méretű saját készítésű répatortát ettem vacsorára csokiszósszal... Mmmm, azt nem bántam meg.

Nos, én a helyedben elégedett lennék a torna miatt, nem zavartatnám magam a zsíros gulyásleves miatt (a glutén zavarna benne, a zsírt teljesen jónak találom, bár sok szénhidráttal már nem olyan tiszta a kép, de a csoki eleve zsíros ÉS szénhidrátos), estére valami jót ennék, pl. rántottát sok zöldséggel, s reménykednék, hogy ezzel most jó időre elleszek és nem csokiznék a következő hétben s lehetőleg másnap egy aszkétább napot tartanék (nekem ritkán megy, de próbálkoznék és van, akinek nem való, mert eleve nem eszik eleget).

Bűntudatod semmiképp ne legyen, attól semmi nem lesz jobb. Ha ritkán van ilyen, akkor értékeld, hogy általában fegyelmezett vagy, szerintem az nagy dolog. Bár az én merőben hedonista hozzáállásom a dolgokhoz különbözik az átlagtól...

2013. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha kibírnám..n általában kibírom de vannak néha olyan napok amikor azt sem tudom érdemes e mert elég lassan megy le... de azért köszönöm szépen!!sokat segítettél :)
2013. aug. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!