Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg-ot fogytam hirtelen és a...

10kg-ot fogytam hirtelen és a hasamon megereszkedett a bőr, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A bőröd még fog összehúzódni szerencsére, de ha nagy volt a hájad akkor valószínűleg tág marad a bőr is. De nem hinném hogy 10 kiló miatt olyan nagyon durva lenne, hogy érdemes műteni.
2009. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem műttetném meg, se pénzem rá sem pedig elvből. Ha van vmilyen természetes "gyógymód" rá, pl torna, tekercselés, ilyesmi arra lennék kíváncsi... Amúgy kb 2-3 hét alatt ment le, a bőröm nem tudta követni a változást...:(
2009. okt. 27. 19:29
 3/5 anonim válasza:
79%

bocsi hogy írok mert én nem tudok rá tanácsot csak szeretném hogyha leírnád hogy 2-3 hét alatt hogy sikerült 10 kg leadni?

köszönöm

és mégegyszer bocsi hogy nem tudok hasznos válasszal szolgálni

2009. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Költözés, idegeskedés, keveset ettem, 96ról 84 vagyok most. De a hasam nagyon csúnya lett, szétfolyt. Egyrészt örülök, másrészt nagyon nem, mert lötyög szó szerint a bőröm :S
2009. okt. 27. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nah, akkor egyértelmű. azért van szétfolyva a hasad mert túl zsíros vagy, és nincs rajtad elég izom. Sajna 84 kiló még mindig sok, ezt nyilván tudod te is. Ha éhezel, akkor izmot bontasz, és ha nincs a testen izom akkor igy néz ki. Nem véletlenül van az hogy csak normálisan belőtt táplálkozással (grammra kiszámolva) és megfelelő mennyiségű sportal lehet úgy fogyni, hogy még jól is nézzél ki. nem minden a kilók. Szerintem kezdj el sportolni, és akkor nem fog így kinézni a hasad.
2009. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!