Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kúráról? Belevágjak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne, ettöl nagyon sok bajod lehet, le adhatsz ugyan valamennyit, mert ez gyakorlatilag koplalás, de utánna nagyon gyorsan vissza fog jönni még sokkal több, azonkivül, ha rosszul kezdesz utánna enni - túl sokat (egy kis tányér rendes kaja már sok!!!!) vagy túl gyorsan valami szilárdat, abba bele is halhatsz.
2009. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se.Ha mindenképpen fogyózni akarsz válassz valami olyat,ami minden tápanyagot tartalmaz,és lassú fogyást eredményez.A citromos löttyöt ihatod evés előtt vagy után,de nap közben is akkor is használni fog nekem elhihated.Én így csinálom,de csak a citrom levét teszem a vízbe semmi mást.Majdnem 4 kilót fogytam.Sok sikert.
2009. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semmi esetre sem. Ha kúrával akarsz fogyni, olyat válassz, ami megengedi, hogy a napi szükséges tápanyagokat megkapd. Utána pedíg diétát kell tartanod, ha nem akarsz ugyanolyan gyorsan vissza is hízni.
2009. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, vágj csak bele, a TB úgyis fizeti az ellátásod.


Ésszerű diéta? Ésszerű mozgás? Egészséges ételek? Tudod mi hízlal és mi nem? Ezek mondanak valamit? :))

2009. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hülyeség! Esetleg heti 1 napot mint tisztító kúra, de ha komolyan elakarsz érni valamit akkor mozogj! járj el sportolni, edzeni így közösségben is leszel és jól érzed magad !
2009. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!