Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb videó hasról való fogyáshoz? Melyik használ a legjobban?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikkel tudom elérni a legnagyobb eredményeket? Tudom, hogy ez egy edzésprogram, de én csak azt szeretném, amelyik hasazáshoz a legjobb! Előre is köszönöm:)

2013. aug. 16. 01:56
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 16. 01:58
 2/9 A kérdező kommentje:
Az előző linken volnának a kérdéses videók:)
2013. aug. 16. 01:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés!
2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, tisztában vagyok vele. De ettől függetlenül, biztos van olyan a videók között, ami valamivel hatékonyabb hasazáshoz, mint a többi. És én ezt szeretném megtudni, hogy melyik az. Azonban kedves válaszoló, nem a kérdésemre válaszoltál. De azért köszönöm:)
2013. aug. 16. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs helyi zsiregetes, azt jelenti, hogy ha fogysz, akkor a genetikad donti el, honnan megy eloszor jobban, es honnan kevesbe. A tornatol leginkabb csak izmosodsz es plusz kaloriakat egesz, ami viszont elenyeszo.
2013. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget...tényleg!:) De kérlek a kérdésemre válaszoljatok, mert fontos lenne..!:)
2013. aug. 17. 13:16
 7/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

"hasazáshoz a legjobb" - "nincs helyi zsírégetés"

Abból, hogy nincs helyi zsírégetés, az is következik, hogy nem kell hasaznod ahhoz, hogy hasról fogyj!

A hasazás innentől kezdve a hasizom erősítését jelenti, amire gondolom nincs szükséged, mert a vastagabb hasizomtól kis túlzással csak nagyobbnak fog látszani a hasad. A has az egyik legkisebb izomcsoport. Ha ezt dolgoztatod, minimális kalóriát égetsz, így minimális lesz a fogyás is. Ne videókat nézz, hanem intervallumkardióval fáraszd magad, ahogy bírod. Ezt kombináld közepes ismétlésszámú (10-12) súlyzós edzéssel. Az meg fogja hozni az eredményt.

2013. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szintiszoli123, köszönöm!:) Végre egy normális válasz. Mit értesz intervallumkardió alatt? Le tudnád írni, hogy egész pontosan mit is kéne tennem?:) Előre is köszönöm!:)
2013. aug. 18. 22:52
 9/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Először is sok mindent lehet olvasni sok mindenről. Mindenkinek saját magán kell megtapasztalnia, hogy neki mi a leg hatékonyabb.

A régi iskola azt mondja, állj rá egy kocogó, de mégis terhelést jelentő tempóra és fuss 40 percig, mert a zsírégetés kb. 30 perc után indul.

Az újabb irányvonal (úgy tudom, ez az intervallumkardió)szerint azonban ennél sokkal hatékonyabb, ha 1 percig futsz mint állat, majd fél percet kocogsz, aztán 1 perc megint teljes erőből, aztán megint fél perc kocogás vagy gyors tempójú séta. Persze az, hogy fél perc vagy egy perc, nincs kőbe vésve. Az egész "művelet" tartson 20 percig, max. fél óráig, vagy ahogy érzed. Ettől a kutatások szerint jobban ég a zsír.

Egy másik módszer: edzőteremben csináld a következőt:

15 lehúzás csigán, 15 fekvenyomás, 15 guggolás, 15 lábbal nyomás (nem kell feltétlenül ezeket a gyakorlatokat végezned ebben a sorrendben. A lényeg, hogy az ismétlésszám legyen magasabb 10-nél, de ne legyen 20-nál) olyan súlyokkal, ami leterhel, de érzed, hogy egy párat bírnál még csinálni vele. A szettek között nincs pihenő, addíg csinálod, amíg bírod. Ha meg kell állnod, pihensz 1 percet és folytatod. Az egész tartoson 20-30 percig (ez sem szentírás, de 40 percnél ne tartson tovább). Ha nem tudsz edzőterembe menni, akkor mondjuk 20 fekvőtámasz, 20 felugrás guggolásból, 20 felülés, 20 4 ütemű fekvőtámasz, és ezt folytasd, amíg bírod, majd egy perc pihenő.

Ezt kéne kombinálni az intervallumkardióval, mondjuk egyik nap ezt, másik nap azt. intervellumkardiót csinálhatod reggel és este is az adott nap. A lényeg a fokozatosság (nehogy szívrohamot kapj :))

Ez a módszer a kutatások szerint sokkal hatékonyabb, mint simán csak futni ugyanabban a tempóban. Az izom is jobban megmarad, ha inger éri. Egy héten tarts 1-2 pihenőnapot. Egyél 1,5-2 gramm / testsúlykilogramm fehérjét minden nap.

Ettől meg kell, hogy induljon a fogyás.

Az egészben a lényeg, hogy nem szabad hagyni, hogy a test hozzászokjon a terheléshez, mert akkor megáll a fogyás, VAlamit mindíg változtass, vagy a terhelést vagy a gyakorlatokat vagy az intenzitást.

Én attól is szálkásodtam, hogy ugyanazt csináltam, mint tömegnöveléskor, csak kevesebb CH-t ettem.

Ez mindenkinél más.

Sok sikert.

Ha van kérdés, írj nyugodtan privátban.

2013. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!