Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Srácok, nektek a vékony, vagy...

Srácok, nektek a vékony, vagy a teltebb nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Az újságok és a média csak a csont-sovány nőket mutatja, "mindig az a szép, ha valakin egy gramm felesleg sincs". Ez valóban így van? Én 165cm magas, 53kg vagyok és semmi bajom sincs az alakommal, sőt. Viszont vannak lány ismerőseim, akik folyamatosan ezzel foglalkoznak és meg szeretném őket győzni, hogy egyáltalán nem ez a vonzó. Segítsetek!
2013. aug. 18. 19:23
 1/7 anonim válasza:
100%

Egy nő ne legyen pálcika vékony, de ne is legyen túlsúlyos. Ha van rajta egy kis fognivaló, az a jó. (Persze ez kortól is függ, mert pl. egy 14 éves még bőven formálódik az évek alatt.)


20/F

2013. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A formásak. 30/F
2013. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elárulhatnád, hogy mennyire csontvázak a barátnőid, ha te vagy a "kövérebb", hiszen te is csontsovány vagy....
2013. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen szép vastag combja és gömbölyű feneke. Ez a lényeg.
2013. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik nő tetszik.Még a kevésbé szebb nőben is megtalálom a szépet:D
2013. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sportos. A se nem csontváz, se nem folyós-zsíros, hanem az arányos, formás, jó tartású. Sajnos ez általában kimarad a választási lehetőségek közül.
2013. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátnőim közt vannak olyanok, akik "fogyókúráztak" (nem ettek) és a mellükből fogytak, akár egy kosárméretet is és szerintem ez egyáltalán nem egészséges. Ezek a vélemények remélem hatnak majd rájuk. Köszönöm a segítséget!
2013. aug. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!