Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 centis magasságomhoz hány...

164 centis magasságomhoz hány kilónak kellene lennem, hogy csinos-vékony legyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A súlyunk ingadozik, és nem teljesen tisztázott még az én fejemben sem hogy a törékenyebb vagy a sportosabb test az ideális, kinek mi. Kilókban nagy lehet a különbség. Vannak alkati dolgok, akinek széles a csípőcsontja és a vállai az ne akarjon gebe lenni mert nem tud, lehet sportosabb de a kicsit magasabb testzsír az ideális neki ( azért nem a lógó hasra gondolok).

Szóval alkatodtól és izomzatodtól függően 48-64 kilóig bármi lehet az ideális. De bármilyen súllyal lehetsz löttyedt is. Ha egészséges az életmódod, sportolsz akkor az alakod is annak megfelelően jó lesz, a kilók pedig senkit nem kéne érdekeljenek.

2013. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

46-48???

Én 164 cm magas vagyok és 54 kg az ideális súlyom, amikor ennyi voltam akkor 36-os méretet hordtam, volt mellem és fenekem is, de vékony derekam és combom volt. Megbámultak az utcán, ha ennél kevesebb lennék akkor élő halott lennék.

46-48 kg nagyon vékony már és csúnya.

2013. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szövegemet sokan nem szokták itt megérteni ,de hogy már a számokat sem? :D

48at írtam alsó határnak, és igen ,lehet valaki ilyen alkatú, szóval irreleváns te mennyivel nézel ki jól. pont erről rizsáztam.

2013. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet 50-62-őt kellett volna írnom és akkor mindenkinek szimpatikusabb lenne. A lényeg akkor sem a testsúly, de nagyon nem.
2013. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kérek elnézést, már be vagyok jelentkezve a szemészhez (október elejére kaptam időpontot), én 48-46 kg-ot olvastam, közben meg 48-64 kg-ot írtál.

Tényleg ne haragudj! Az én hibám! Máskor 2-3szor is átolvasom, mi előtt vlmit lereagálok.

2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó, a melleid is dobnak a kilókon.. én is 36-os méretet hordok, pedig 170cm és 50 kg vagyok. Alkati kérdés:)
2013. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!