Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókura, hogyan, egyáltalán...

Fogyókura, hogyan, egyáltalán milyet? Annyi féle van?

Figyelt kérdés
kb 15kgtól kéne megszabadulnom, fiatal kisgyerekes anyukaként sajnos mozogni nm nagyon van időm, max este 10 után. hpgyan vágjak bele mit ajánlotok?
2013. aug. 19. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Szia, én most a nyáron 13 kilótól szabadultam már meg. Én úgy csináltam, hogy minden nap mozogtam egy fél órát és odafigyeltem, hogy mit eszem, de naggggggyon szigorúan, heti 2 napot (általában hétvégén) pedig léböjtöt tartottam. Illetve volt, hogy egy hónapig nem ettem húst, nemtudom, hogy ez közre játszott-e, de lement 13 kiló :)
2013. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Fogyókúrák hülyéknek vannak.

Te egyél zöldséget, húst, gyümölcsöt, olajos magokat, gombát (halat, tojást..) cukor és liszt, tej helyett.


Ennyi. Így vágj bele :) Egész családodnak nagy lehetőség lesz ez, ne add ez alá!

2013. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!