Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 145-150 cm vagyok,42 kg....

145-150 cm vagyok,42 kg. milyen gyakorlatot csináljak, hogy laposabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 20:32
 1/4 anonim válasza:
Uristen-.- Ez egy rohadtul felesleges kérdés.Te biztos nagyon sovány vagy akkor meg mit akarsz? Ha nem hiszed el menjé szépen erre a kibekurt oldalra és nézzed meg [link] hogy sovány vagy , talán még az alultáplált is szóba jöhet.
2013. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alultáplált biztos hogy nem vagyok,annyit eszek mint egy disznó.folyamatosan( 30-60 percenként) eszek
2013. aug. 20. 21:03
 3/4 anonim válasza:
felülés, hasprés :) csak úgy lesz laposabb ha gyúrsz hasra, google-ba sok más ilyen gyakorlat van, találj ki magadnak egy sorozatot és csináld azt napi 3x, én 30 felülést majd 50 hasprést szoktam nyomni 3x, de néha beleteszek más hasizom erősítő gyakorlatokat is.
2013. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,a gyors választ
2013. aug. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!