Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megőrítenek a nagy combjaim,...

Megőrítenek a nagy combjaim, már nemtudok mit kezdeni velük hogyan fogyhatnék belőle?

Figyelt kérdés

annyira zavar hogy jön az ősz is és itt a csőnadrág szezon megint én felveszem hatalmas nagy combjaim kiadja:(

annyira kivagyok már teljesen elvagyok keseredve hogy sose tudnék fogyni belőle..vagy ha még is mit csináljak rá hogy jóval kisebb legyen?

kérlek valaki segitsen!:(


2013. aug. 21. 12:52
 1/7 anonim válasza:
Szia! ezzel a problémával küzdök én is. Állítólag a guggolás jó rá vagy a futás esetleg biciklizés, én a futást választottam. Egyébként lehet, nem is olyan vastag, csak te látod annak. Tudnál esetleg képet küldeni privibe? (elég csak deréktől lefelé)
2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Igazából te tudsz segíteni.. magadon..


Tedd fel magadnak a kérdést:

"A cukorevés, kenyérevés, tejtermékek nem őrjítenek meg?"


Mert ha ilyeneket eszel, akkor viseld a nagy combokat is büszkén. Ezután lehet folytatni a témát..

2013. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Még mindig nincs helyi zsírégetés, még mindig nincsenek fogyasztó gyakorlatok, az izommunka még mindig nincs hatással az izom felett levő zsírra.


Az étrend a lényeg, meg azért normálisan mozogni sem ártana.


Hejj de aranyos vagyok, hogy ennyiedszer is leírtam ilyen kedvesen.

2013. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2. kommentelő, ha kicsit finomabban fogalmaznád meg azt amit közölni akarsz mással akkor ideje lenne elkezdni.

A " bunkó " megnyilvánulás nem minden emberi személyiséghez ideális.


A kérdezőhöz, pedig: kezd el mozogni napi rendszerességgel, csökkents a napi élelmiszer beviteledet, ne edd magad de geszre, csak legyen a gyomrodban, törekedj a könnyű ételekre, és egyél gyümit valamint zöldséget :) a kenyeret mindenféleképpen mellőzd, de ha nem bírod akkor maximum napi fél-1 szelet :) remélem tudta valamit segíteni :):)

2013. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha egyszer felment pár nem kívánt kg,az le is fog menni..persze idővel...

Ha egészséges étrendet követsz,és mozogsz,ahogy az időd engedi sikerülni fog.

Ismerősöm is hasonló cipőben járt,de ő naponta elment futni vagy otthon tornázott 1 órát,mellette bevezetett egy egészséges étrendet...és szép eredményt ért el,ha tényleg annyira zavar ez a "probléma"(?),és van kitartásod,nem lesz gond!

2013. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

"ha kicsit finomabban fogalmaznád meg azt amit közölni akarsz"


Egy hangyaf.@sznyival sem akarom finomabban megfogalmazni, ugyanis nincs mit finomabban megfogalmazni. Oda írhatnám mindig zárósornak, hogy 'szép vagy, jó vagy, okos vagy' így kedvesebben hatnék?

2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

" Egy hangyaf.@sznyival sem akarom finomabban megfogalmazni"


Igazság szerint a bunkó viselkedésed, még mindig felháborító, ebből is látszik, hogy milyen ember vagy. Remélem a karrieredben és a magánéletedben sikeresebb vagy mint a személyiségedben :)

2013. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!