Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Párolt káposztát diétásan...

Párolt káposztát diétásan lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés

Régebben csináltam a káposztaleves diétát, de...fúj. Valahogy nem jött be. 4-5 napig bírtam (amíg el nem fogyott a megfőzött cucc). Szóval az nem jött be.


Mostanában már inkább arra törekszem, hogy kevesebbet egyek, illetve jó dolgokat. Kenyeret, tésztát már egyátalán nem eszek.


Viszont imádom a párolt káposztát, bármilyen mennyiségben meg bírok enni belőle. Az az egyetlen dolog, amiről nem bírok lemondani. Ha a fene fenét eszik se....


Tehát kérdésem, hogy nagyjából abban mennyi kalória van, ha nem sima cukorral csinálom, hanem pl. almával?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheted, almával meg főleg:)) kalóriáját nem tudom, de szerintem nem sok van benne. főleg mivel párplod, igy még zsiradék sincs rajta:)
2013. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
párolod*
2013. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is eheted, simán.:))

Most meghoztad az én kedvem is, lehet hétvégére keresek valami fincsi receptet.:D

2013. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Almával teljesen jó lehet :) Kalóriatartalma elég alacsony, amiatt nem érdemes aggódni :) A zöldségek zöme már csak ilyen s az a kis alma sem befolyásol sokat, az átlagos gyümölcs sem valami kalóriadús a tömegéhez képest...

Nem mintha gond lenne a kalóriadús ételekkel, azok nélkül sem fogyni, sem élni nem tudnék, mint melegvérű állat, sok kalóriát igénylek, nem akarok egész nap enni.

2013. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok hagymával, szalonnával, hússal.. tökéletes étel lesz.
2013. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De jó, hogy nem csak én szeretem ennyire :D


Tápi, félek tőled....Neked nem nagyon tetszik semmi. Szóval most szarkazmust alkalmaztál az előző kommentedben, vagy nem? :D

2013. aug. 22. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, az ember hús és zöldségevő, a káposzta liszt nélkül jó étel, nem kell magában enni, az összes káposztás étel (székely, kolozsvári stb.) jó. Mondjuk lehetne rizs nélkül készíteni őket, ennyi.


Nincs most szarkazmus, az őseink vagy vízből, vagy szárazföldön de állati táplálékforrást predáltak. Nagyon komplex a szervezetünk, nagyon fejlett, és ehhez tápanyag kell. Bonyolultabb szervezetek (állatok) által felépített fehérjék, zsírok szolgálták mindig is a megfelelő tápanyag ellátásunkat. Így ma is a növényi táplálékon kívül egyszerűen a hús, tojás vagy halfélék a jó kiegészítő táplálékok, mindenféle elhízási vagy egyéb probléma előfordulása nélkül. Így működünk.

2013. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!