Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felhomályosítana valaki végre?

Felhomályosítana valaki végre?

Figyelt kérdés

Akár hány oldalt elolvasok a diétákról és mozgásról, egyre több kérdés fogalmazódik meg bennem. Ellentmondások sora.

Szálkásító diétán vagyok. Az oké hogy nekem legalább 110 g fehérje kell, ez a 2g/ttkg. Na de van ahol 3 g/ttkg cht írnak és ha nincs meg a fél kg fogyás a hét alatt csak akkor kell lejjebb vinni a ch fogyasztást. Másik oldal 1,5 grammot ír.

A sport, egyik oldal szerint aerob, másik szerint kardió, harmadik szerint kardió és erősítő. Egyik oldal szerint a gyaloglás az aerob. Másik szerint az semmi, mert a kocogás az aerob. Màr teljes a köd a fejemben.

60-80 gramm cht fogyasztok egy nap, de semmit nem fogyok, akkor vigyem lentebb? Cardiózom és erősítek, inkább gyalogoljak?



2013. aug. 22. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Az i-re a pont mikor azt olvastam hogy 100 g ch alá ne menjek.

Vagy egy minta étrend: reggeli 5 tojásfehérje, 20 dkg zabpehely. Ez most komoly? Ki tudja ezt így megenni?

2013. aug. 22. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el a Sárga kapszulát, ebben a témában az egy releváns könyv, és ingyéé letölthető.Az majd helyreteszi a kérdéseidet.
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Szerinem nézz be a lifetilt nevű oldalra , elég korrekt a csávó aki csinálja , igaz , hogy van egy stílusa viszont érti a dolgát.
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe, na itt sem fogod megtalálni az Egy Igazságot.

Tudod miért? Mert nincs.

Van, akinek bejön, amit a sárga kapszulában írtak, van akinek nem. Van, aki szireint alifetiltes csávó egy kókler. Van, aki paleozik, van, aki kalóriát számlál.

Én spec mindezeknek egy fura keverékét űzöm, nekem az működik. Lassan, de biztosan fogyok, és nem jön vissza, ha kicsit eleresztem magam a nyaralás alatt. De nem fogom elmondani, higy zerintem neked is így kéne, mert valszeg a te szervezeted más, neked más módszer jön be.

Alapigazságok azért vannak, de ch/fehérje/zsír bevitel szempintjából szerintem, de csak szerintem, inkább az arányokon van a hangsúly. Én speciel 3 gramm ch/ttkg-tól egy zsíros disznó lennék.


Ismerd ki, hogy a te szervezeted mire, hogyan reagál, és az lesz a te tuti módszered.

2013. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy elvileg, de csak elvileg ilyen alacsony ch és ilyen jellegű mozgás mellett működnie kellene a diétádnak. Hormonjaid rendben vnnak?
2013. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy 1,5 és 3 g/ttkg fehérje között mennyit eszel? De most komolyan, látod a különbséget?


Ha nincs heti fél kg fogyás akkor vidd lejjebb a ch fogyasztást. Miért, egyébként magasan tartanád?


Nem mindegy mit sportolsz? Lehet futni mint a libák, és lehet erősíteni is a tested. Igényszint kérdése.


Gyalogolni akarsz 'edzésként' ? Megint ugyan ott tartunk, a gyaloglás vagy a kocogás az már edzés, szerinted?


60-80g ch miből? Zöldségekből? Mert akkor rendben van.

Tejtermék mennyi megy mellé? Hiába kevés a ch, ha mellette sok a tejfehérje, akkor lehet nem fogsz fogyni.

2013. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!