Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellé, mozgás, egy...

Fogyókúra mellé, mozgás, egy 130 kg-s nőnek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni, és jelenleg ott tartok, hogy a diétával kapcsolatban minden kérdésem meg van. Most jön az, hogy mi legyen a mozgás. Hastáncon gondolkodtam, persze nem emberek között, hanem itthon egyedül, illetve mellé napi 1 óra esti séta. Kezdetnek ez jó lesz? Majd ha 100 kg alá megyek, akkor tervezek ezen tovább lépni, keményebb mozgásra, de addig mit tanácsoltok? (3x volt térdműtétem, jégkorcsolyázás miatt, úgyhogy azt se erőltethetem meg)
2013. aug. 24. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Több mint 1 óra séta kell szerintem, de igy kezdésnek tökéletes:)
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert!! :)
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem sok időm van sportolni, dolgozom + suliba járok. Ami belefér a az időmben az a napi 1 óra séta, és hétvégén 2x 2 óra hastánc, vagy valami más egyéb amit ajánlotok a hastánc ellen. Viszont a sétáról nem mondok le, mert már 2 hónapja csinálom, és vacsora után nagyon jól esik :-)
2013. aug. 24. 18:44
 4/16 A kérdező kommentje:
ellen- helyett*
2013. aug. 24. 18:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a séta, meg a hastánc,vegyél Pilates dvd-ket is, kezdetnek ennyi épp elég. Legjobb lenne persze, ha eljárnál úszni, de tudom, hogy egyelőre azt úgysem mersz : /
2013. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
kamu a kérdésed:DD hastáncolni ekkora súllyal?:DD
2013. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És 2 hetente 1x eljárunk kutyát sétáltatni az egyik állat menhelyre, úgy reggel 10-től délután 4-ig. ami talán szintén elő fogja segíteni a fogyást
2013. aug. 24. 18:52
 8/16 A kérdező kommentje:
a hastánc, szerintem pont egy olyan mozgás, ami nem súlytól függ. mint említettem nem csoportba járok el hastáncolni emberek közé, hanem egyedül itthon a sötétben xD
2013. aug. 24. 18:53
 9/16 anonim válasza:

8 Neked naponta 1 órát nem sétálni, és nem is futni, hanem gyalogolni kéne, és het 4x minimum összeállított termi edzést szükséges.


Ha ehhe hozzáakarod venni a hastáncizást, az oké. De a hastáncitól te ezer év alatt sem fogsz lefogyni:D Az zicher:D

2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hidd el egyenlőre nem is az a vágyam, hogy 2 hónap alatt 80 kg-t lefogyjak, és nem a mozgástól akarok leginkább lefogyni, hanem az életmód váltástól. A mozgás az csak azért kell, hogy ne nyúljon meg a bőröm, és egyenletesen tudjak lefogyni.
2013. aug. 24. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!