Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha kicsit...

Mit sportoljak, ha kicsit fogyni szeretnék? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van rajtam egy kis felesleg (combomon + kis úszógumi a hasamon). Tudom, hogy nincs helyi fogyás..

Le szeretném adni ezt a pár kiló felesleget, de nem tudom, melyik sport lenne hozzá a legjobb.

Nagyon szeretek enni, főleg édességet, abból minden nap sokat eszem, szóval ezt a szokásomat valahogy el kell hagynom, vagy legalább csökkenteni a mennyiségen.

Ja és teljes kiőrlésű meg ilyen-olyan cuccokra nincs pénzünk, kenyeret itthon csinálunk..

Ha valaki tud adni tanácsot, hogy miket tartsak be, akkor szívesen meghallgatom! :D


16L, 57kg


2013. aug. 26. 13:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy most szeptembertől kevesebb időm is lesz a mozgásra, mert suliból 5 óra után érek haza, és még utána tanulok..Így valami itthon végezhető sportot szeretnék.
2013. aug. 26. 13:37
 2/9 Villácska válasza:
Heti 3-4 aerob mozgás. 40-50 percen keresztül.
2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ugrókötél nekem bevált :)
2013. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És találok valahol a neten aerob videókat vagy valamit? :)

Az ugrálókötelezésnél mennyi időn belül látszik az eredmény? :)

2013. aug. 26. 14:21
 5/9 Villácska válasza:
Lehet erőltetett menetű séta, intenzív kocogás, ugrálókötél sem rossz. az a lényeg pulzusod legyen olyan 130 körül és tudd 40-50 percen keresztül csinálni. Akár lépcsőzhetsz is. Vagy állíts össze olyan edzést ahol ilyen fajta mozgások vannak. mondjuk 5 perc ugrálókötél, 10 db négyütemű fekvő utána 5 perc ugrálókötél és megint 10 négyütemű fekvő. És még lehet variálni. ez a négyütemű [link] a végén ne állj hanem ugorj fel és tapsolj a fejed felett.
2013. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha csak a négyütemű fekvőtámaszt és az ugrálókötelet váltogatom 40percen keresztül minden 2. nap, úgy is jó?:)
2013. aug. 26. 14:31
 7/9 anonim válasza:

Én azt ajánlanám,hogy fuss. Fokozatosan növeld a távot.


Emellett egy kis jógára (ha napi 30 percet is,) de szánhatsz időt.

2013. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Villácska válasza:
Persze hogy jó :D A futás szerintem nem ennyire hatásos, problémásabb, és jobban gyilkolja az izületeket.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már csak rá kell venni magam, mert nagyon lusta vagyok, ha ilyenről van szó. :D

köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 26. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!