Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fogytam 6...

Miért van az, hogy fogytam 6 kilót és nem látszik rajtam?

Figyelt kérdés
77 kiló voltam, ezen a nyáron pedig fogytam 6 kilót, tehát most 71 vagyok.A magasságom: 170 centi.Az elején sportoltam, de most egy ideje nem.Lehet ez a gond?

2013. aug. 26. 14:22
 1/8 Szergej55 ***** válasza:
Ezt így még nem tudom megmondani. A sportot semmiképp ne hagyd abba, de a kérdés az, hogy mennyi idő alatt fogytad le ezt a 6 kilót? Mert ha túl gyorsan, az izomból is mehetett, és akkor jó, hogy nem látszik változás, de ez csak egy lehetőség. Most hogy állsz fölösleg szempontjából? Mennyi van rajtad? Ha ezeket megmondod, akkor nagyobb eséllyel segíthetek.
2013. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak te nem veszed észre. Ruháidon se érzel semmi változást? Mármint hogy a nadrág bőbb vagy hasonló.

Én pl 14-et adtam le, de eskü, mint ha világéletemben vékony lettem volna...:D Jó nem, azért megéreztem, de 6 nekem se volt annyira feltűnő.

2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Centivel is kellett volna mérni magad. Akkor láthatnád az eredményt. Mivel fogyáskor nem egy helyről fogysz hanem mindenhonnan, így ha mondjuk a hasad figyeled akkor csak kis változást látsz.
2013. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rendes étrended,és izmot vesztettél.

Guglizz rá a Szálkásitó étrendre.

Mit sportoltál? Az ideális heti 3-4 aerob kocogás lenne.

2013. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan ettél?

Mit edzettél?


Csak úgy nem lehet fogyni, mert szottyadtság lesz a végeredmény.

2013. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Étel szempontjából sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztottam, de volt mikor nagyon megkívántam a chipset és az édességet és akkor azt ettem.Centiben köldöknél 10 cm eltérés van, 98 volt és 88 lett.Az elején pedig bicikliztem, napi szinten, és volt mikor futottam - de nem szabadban, futópadon.A nadrág, amiben tavaly jártam egy picit mintha bővebb lenne.. Mégis amikor tükörbe nézek, ugyanolyan kövér vagyok, mint eddig.
2013. aug. 26. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen elég hosszú az aerobozás és nincs gyümölcs,csoki,chipsz.
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miből fogysz. Rendes szálkásító diéta kell és kemény edzések.:)
2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!