Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Így...

Mi a véleményetek erről? Így hány kg-t fogyhatok kb december végéig?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 kis szelet tk kenyér, zsírszegény sonka/sajt, vmiylen zöldség pl paprika, pari

Suliban: vmilyen gyümölcs, kis marék mag

Ebéd: hús, zöldség

Uzsi: zöldség/gyümölcs

Vacsi: natúr joghurt


kb 170 cm vagyok és 80-84 kg. lány, 15 éves


Mozognom mennyit és mit kéne tesi órákon kívül?



#hánykilótfogyhatok
2013. szept. 1. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

2 dolog


1. magot kell enni, de azért ne minden nap... max heti 1 alkalommal szerény véleményem szerint. nagy a kalóriatartalma.

2. ha csak ezeket eszed, pár hét/hónap alatt piszokul meg fogod unni szerintem.


Számolj kalóriát, és akkor szerintem gazdagabban ehetnél:) én azt csinálom, bár csak 2 hete kezdtem, de nincs olyan hogy jaj megkívánok egy kis tésztát, de nem ehetek. Mindössze lecseréltem csökkentett szénhidráttartalmúra, és csak 50gramm az adag belőle. Heti 1x eszek ilyet, és 1x krumplit is.


édességet is eszek, csak nagyon vigyázva a mértékre heti 3-4x és az nem cukros:) (3 kocka az adagom)


de ahogy gondolod. Nekem legalábbis az a tapasztalatom, hogy ha pl elhagytam a tésztát, krumplit, akkor egy idő után feladtam mindig....így viszont nincs hiányérzetem, nincs falási roham sem:)


1450 a napi keretem kalóriában, illetve 160gramm a szénhidrát, mert a vércukromra gyógyszert szedek.


Gondolkozz el rajta:)


Ja és ha szereted a rizst, azt is ehetsz mondjuk 2 hetente felváltva a tésztával, de válaszd a barnát. Én azért nem eszem mert azt nem szeretem.

2013. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hamar megfogod unni.

Suliba ehetsz joghurtot vagy kefírt is.

Ebédre párolt rizs, párolt zöldségek, 1-2 szem főtt krumpli, párolt halak, sült húsok, máj,

vacsora saláta tojással, hússal vagy hallal

pótvacsi túró

2013. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!