Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó módszer?...

Szerintetek jó módszer? Mennyi idő alatt lehet vele mennyit fogyni körülbelül?

Figyelt kérdés
Délig gyümölcs , ebédelek , aztán este 6-ig szintén gyümölcs és este 6 után semmi. Meg persze édesség csokoládé kilőve.

2013. szept. 3. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem étrend.
2013. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondj jobbat.
2013. szept. 3. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg. mindenkinek más jön be.

Én nagyjából így fogytam 12 kilót:

Reggel 10/11-ig sok folyadék (víz, tea)

10/11 körül zöld turmix (ha nem ismered keress rá a neten van sok recept).

Ebédre rengeteg zöldsaláta lehetőleg nem hússal (de néha azért igen) inkább sajtot vagy tojást ettem hozzá.

Délután pár szem (kis marékkal) olajos mag. Estére megint sok saláta, sajt/tojás/hús ekkor ettem kis kenyeret is mellé ha ,megkívántam. A léyneg az volt, hogy igyekeztem figyelembe venni a táplálék emésztését és úgy enni, hogy gyümölcs után várok 1-2 órát. Fehérje után vártam kicsit többet (4-5 óra). Igyekeztem kevesebb húst enni. Valami ilyesmi. Vagyis szimplán egészségesebben próbáltam meg táplálkozni.

2013. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ez mind szép és jó de menzás vagyok és azt muszáj megennem szóval az ebéden nem nagyon tudok változtatni.
2013. szept. 3. 21:24
 5/7 anonim válasza:
Én az elmúlt 1 évben 27 kilót fogytam az én "életmódommal". Ha érdekel leírom privátba.
2013. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcsök tele vannak cukorral. Egyél helyettük salátákat.
2013. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5-ös leírnád nekem, hogy hogy fogytál ennyit??Előre is köszi!!
2013. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!