Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit használ a hullahopp...

Mennyit használ a hullahopp karika? Mennyit kell naponta használni, h. eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Csak a fából készült jó? Vagy megtöltve homokkal is ugyan olyan?

Elsősorban azok válaszoljanak ,akiknek már használt, v ellenkezőleg! Köszi:)


2009. nov. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 20-30 perc jó lesz..testvérem pl barátok közt alatt szokta csinálni..:)szerintem neki használt(legalábbis úgy vettem észre h fogyott)derékra és combra...:)sztem homokkal töltött is jó..

rem tudtam segíteni:)

2009. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sokat használ! Nekünk műanyag volt, amit vízzel töltöttünk meg, de így kék-lila foltos lett a derekunk, úgyhgy idővel simán tekertük.:)

2009. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kék lila foltos? akkor a fától is olyan lesz?

miútán csak műanyaggal folytattátok (víz nélkül), onnantól is ugyan úgy használt? ugyan olyan látványosan? vagy ha műanyaggal csinálom több idő kell mire elérek a kívánt eredményhez?

2009. nov. 1. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod műanyaggal, szerintem az jobb, mert nagyobb erőfeszítés szükségeltetik ahhoz, hogy megtartsd.
2009. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fával jobb, mert igaz, hogy a műanyaghoz nagyobb erőfeszítés kell hogy fenntartsd, viszont amennyi súlya van egy ilyennek annyi erővel körözgethetnél a nélkül is a csípőddel, kb ugyanannyit érne. Szóval lehet h picit többet fogyaszt, de nemhiszem h úgy formásodnál tőle mint a fától, vagy műanyag+töltelékestől
2009. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tömött anyagút vettem a Hervisben. Majd egy kilós a karika több részből lehet összerakni. Egy hete használom megdolgoztat rendesen. Várom hogy eredménye legyen :)
2014. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!