Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak update1-es ételeket...

Csak update1-es ételeket eszek, naponta tornázok: eredményes lehet, ha 20 kilót szeretnék leadni?

Figyelt kérdés

Most 90 kg vagyok, szóval bőven van miből fogyni, és nem időre megy, tehát mindegy, hogy mikorra adom le.

Nagyon hajlamos vagyok a hízásra, tényleg már a levegőtől is hízok. :(

Ezzel a módszerrel lehetséges leadni ekkora felesleget?


Van esetleg itt olyan, aki próbálta már, hogy csak update1-es ételeket evett huzamosabb ideig?


2011. márc. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja kezdtem és csak up1-es kajákat eszem, most tartok mínusz 17 kilónál.
2011. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en is 91kg-rol indultam most 69kg-nel tartok a update eletmoddal es meg szeretnek kb 5 kilot leadni de most mar nagyon nehezen mennek le a kgk de nem adom fel!!!!!!!!!!a sikertortenetem fonnt van a Norbi oldalan is:)
2011. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
GRATULÁLOK MINDKETTŐTÖKNEK!!!ÉN RÉGEBBEN 10 KILÓT FOGYTAM, ÉN IS CSAK U1 ES ÉTELEKET ETTEM MEG RÉKÁZTAM MELLETTE.
2011. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
96-ról fogytam 68-ra kb 3 hónap alatt... Semmi Update, sok kitartás! :) Menni fog, csak ne add fel!!!
2011. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!