Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, mit rontok el?

Figyelt kérdés

Hiába szeretnék fogyni egyszerűen nem megy. Megállt a súlyom 95 kg-nál (103ról kezdtem). Január óta életmódváltással szeretnék fogyni de nem megy. Kerékpárral járok mindenhova, tornázok stb. Evésemben nincsen lisztes, cukros dolog tehát nem eszek kenyeret, pékárút stb. Amiket eszem: csirkemell, húsok,zöldség, gyümölcs, tojás, sajt,néha rizs..ilyeneket! Inni csak ásványvizet iszok.

Jövőhéttől járni akarok aerobikra, hátha segít. De már teljesen el vagyok keseredve. Orvosi gondom nincs, megnézettem magam mikor itt írtátok egyszer nekem. De azóta sincs semmi :/ Mit tegyek?


2013. szept. 13. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne a kilókat nézd! Ha sokat biciklizel, tornázol, attól izmosodsz és nehezebb leszel. Azt nézd, hogy a tükörben mi van.
2013. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Nézem azt is, de kg-ból is jó lenne ha menne le!
2013. szept. 13. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Pár lehetséges változtatás a jövőre.


1. hormonvizsgálat

2. teljes gluténmentesség

3. rizs, sajt elhagyás (tejfehérjementesség, keményítők kiiktatása)

4. szigorú ketogén étrend kipróbálása

5. nem jó akármilyen torna, gyógyhatású torna kell hogy ha valami probléma van ami miatt nem sikerül egészséges módon a fogyás, az helyre jöhessen (Qigong (újpesten van jó oktatás) vagy jóga)

2013. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
"de kg-ból is jó lenne ha menne le!" Hát, ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor viszont ne csinálj erősítő gyakorlatokat, a kerékpárt pl. felejtsd el.
2013. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom, azzal közlekedem stb. Nem úgy értettem, a tükör a fontos, de nem szeretnék 170 cm-hez ennyi kg maradni. Érted mit szeretnék mondani.
2013. szept. 13. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Összeszámoltad, hogy amit eszel, az mennyi kalóriában összesen? Mert bizony húsból könnyen be lehet tolni elég sokat. Mióta áll a súlyod (nem világos, hogy diétázni kezdtél januárban, vagy azóta áll). Milyen magas vagy, mennyire van messze a súlyod az egészségestől? Ahogy közeledsz, egyre lassabban fogysz, ez normális.
2013. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked Moós Gergő blogját, a Dagadt köcsögöt.

Ő is szenvedett, mert megállt a fogyásban, aztán akkor megint kellett neki egy váltás.

2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, kalóriabázison számolok. 170 cm vagyok és 22 éves.
2013. szept. 13. 20:18
 9/12 A kérdező kommentje:
kb május óta áll a súlyom.
2013. szept. 13. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok, akkor ezen a téren minden rendben. Lehet, hogy érdemes még egy-két hónapig türelmesnek lenned, esetleg picit csökkentve a kalóriamennyiséget. Ha ez nem segít, akkor nincs ötletem (mivel írtad, hogy az orvosi problémát már kizártad). Esetleg annak örülhetsz még, hogy a túlsúlynak tulajdonított kockázati tényezők jelentős része igazából az edzetlenséggel függ össze, ami nálad nem áll fenn, tehát egészségi szempontból akkor is sokat nyertél a sporttal, ha nem tudsz annyira lefogyni, amennyire szeretnél.
2013. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!