Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyokurázik, mint pl én....

Aki fogyokurázik, mint pl én. Annak elég csak szobabiciklizni-e?

Figyelt kérdés

utálok futni fáj a vádlim nem jó érzés nekem:S

de biciklizini imádok meg aerobikozni ha ezt a kettőt csinálom felér annyival mintha futnék? vagy is ettől is tudok leadni kilokat ?


2013. szept. 13. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Futás közben fáj a vádlid, mert edzetlen vagy, ajánlom az első 5 km edzéstervet, ha mégse adnád azt fel.
2013. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem elég.

De nem azért, mert futni kéne helyette.

Én sem futottam, mert nem szeretek, mégis leadtam 30 kg-ot 4 éve, azóta tartom.

A siker 2/3-a az étrend, 1/3 a sport.

A sport legyen súlyzós edzés, megfelelő diéta mellett sokkal fontosabb és célravezetőbb, mint az aerob/kardió gyakorlatok (már ha a zsírvesztés és a formás test a cél, nem csak "úgy" fogyni).

Nekem a heti 3 súlyzós edzés és a 2-3 szobabiciklizés tökéletesen bevált - és nem csak nekem.

2013. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Futás a legrosszabb, utána jön a tekerés. De ez még semmi, ettől még edzetlen, gyenge lesz a tested. Egész testet kell erősíteni, gyógytornáztatni.


Aerobic, tekerés ÉS kellene súlyzós vagy saját testsúlyos erősítés, és valami gyógytorna (qigong, jóga, pilates..)

2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kilókat kizárólag a szálkásító táplálkozás miatt adsz majd le.
2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!