Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg sulyomat 3...

Synyster1993 kérdése:

Hogy tartsam meg sulyomat 3 hónap alatt 30 kilo fogyás után?

Figyelt kérdés
Helo mindenki A helyzet az hogy az elmult 3 hónapban 30 kilot fogytam meglehetösen drasztikusan 98rol indultam és 67 vagyok ami ideálisnak számit. Szeretném megtartani a súlyom. Igy hogy nem fogyozom eszek reggelire: 1 szendvicset 2 közepes kenyérböl baromfi párizsival + tejet vagy tejeskávét ebédre normál tál kaját ami 20-25 dkg-nak felel meg illetve vacsorára 1 + még valami kis dolgot. Még 6 elött szerintetek megfelel? Se hizni se fogyni nem szeretnék

2013. szept. 18. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:

3 hónap 30 kiló = KOPLALÁS.

Most pedig visszaállsz az egészségtelen "normál" étrendedre.


Borítékolható, hogy visszahízod.

2013. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem ezek után kidobod a mérleget és veszel egy tükröt.
2013. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy a kontraszt, 30 kilót biztos nem semmi meló volt leadni. Azt mondjuk nem tudjuk, hogy mennyit mozogsz mellé, ha ehhez tartozik minden napra intenzív edzés, akkor lehet, hogy jó. De azt mondom,hogy próbálgasd: nézd meg, hogy mondjuk 1-2 hét múlva tartod-e a súlyod, ha igen, akkor minden bizonnyal jó lesz
2013. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is szeretnék fogyni és kíváncsi lennék hogy fogytál le?( írhatsz privátot is)egyébként bocs az offért.
2013. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is érdekelne,hogy sikerült neked a fogyás!
2013. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gratulalok a fogyashoz, ne törödj a magyar markanevu rosszindulattal.

Szerintem is tul gyorsan fogytad le, remelem nem koplaltal sokat mert akkor ehsegrohamok törhetnek rad

Az az etrend amit felvazolsz jo, ha tartani tudod meg jobb

Vezess be nasit egyszer egy heten es akkor meg tutibb h birni fogod

2013. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

30kg/3hó

10kg/1hó

2,5kg/hét


A heti 0,5-1 kg a normális. Koplaltál, mindegy mit fogsz enni, mert a fele legalább vissza fog jönni!

2013. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne hallgass a rosszmájúakra. Nagyon egyszerű a súlytartás! Fokozatosan kell emelni a napi kalóriákat. Vagyis most egy hétig csak egy kicsivel egyél többet mint a diéta alatt. Aztán még egy kicsivel többet... A lényeg hogy ne azonnal térj vissza, mert az anyagcseréd lelassult, ezért mind le fog rakódni. A mozgást növeld meg egy kicsivel, hogy az a heti plusz pár kalória kompenzálva legyen. Így nem fog vissza menni.


Tehát pl ha heti 1000 kalóriás diétát csináltál, akkor most legyen előbb 1100, az azt követő héten 1200 stb stb egészen 2000-ig, ami a normál.

2013. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah és mozgással égess el minden héten 100 kalóriával többet. Ami nem olyan sok pl: 5km biciklizés 120 kalóriát éget el, és az az 5km igazán nem sok. Kb 10 perc, attól függően, hogy milyen gyorsan hajtasz!
2013. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Gratulálok a fogyásodhoz!

Hogyan sikerült elérned?

2013. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!