Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 6 hónap alatt...

Hogy fogyjak le 6 hónap alatt 10 kilót?

Figyelt kérdés
Sportal és diétával. Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

2013. aug. 14. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi sztem koplalással sem megy le 10 nap alatt.


10 kg optimális esetben 10 hét alatt megy le, vagy akár több idő alatt. Legalábbis így egészséges.


Még esetleg 3-4 hét alatt ledobhatod, de az rohadtul egészségtelen lenne és a tripláját szednéd vissza. Amit pedig ténylegesen leadnál ennyi idő alatt az sem zsír lenne, legalábbis nagy része nem.

2013. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 14. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ne haragudj, ezt én olvastam félre! Fáradt voltam. :-/


Szóval 6 hónap alatt:

Én úgy fogyok, hogy nem eszek kenyérfélét, péksütiket, semmilyen lisztes dolgot, sem krupmlit, cukros dolgokat (cukros ételeket és italokat egyaránt). Lényegében a lisztet és a cukrot mellőzöm teljesen.

Ezzel szemben sok zöldséget, húsfélét és tejtermékeket eszek. Nekem idáig hatásos. Ezzel 6 hónap alatt simán lemegy a 10 kg.

2013. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖsz a választ.
2013. aug. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!