Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr? :/ Szóval a...

Narancsbőr? :/ Szóval a problémám hogy a combomon is megjelent és a popsimon is. Sokat olvastam róla, de nálam a testmozgás kiesik, mert a térdem miatt korlátolt vagyok. Krémet vettem, teákat vettem, nem használt. Valaki valami ötlet? :/ 19/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 22:52
 1/5 Simon0211 ***** válasza:
Mit takar pontosabban az hogy a térded miatt korlátolt vagy? :) Fáj, vagy megsérült, teljesen mozgásképtelen stb ? :)
2013. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

paleo/ketogén diéta, minél kevesebb szénhidrát (napi 30 g max)

sokaknak segít :)

2013. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A paleo/ketogén jellemzőiből adódóan jó.. (ch szegény, tej-gabona-gluténmentes, cukorszegény..)


Mellé jóga / qigong kell. Miért? Mert nem lehet azzal takarózni, hogy nem jó a térd ízület (egyébként is, lehetőleg helyre kellene hozni).


A mozgás élénkítheti az anyagcserét, de a hormonrendszert, belső szerveket a qigong gyakorlatok erősítik meg (valamennyire a jóga is, nem rangsorolnék). Erre egy hagyományos edzés egyszerűen nem képes. Erős, egészséges belső kell, hogy kívül ne legyen narancsbőr és egyéb problémák, hormonzavarok..


Krém, tea még ha használnának is, akkor is csak apró hatások az egész táplálkozáshoz, életmódhoz képest. Az egész táplálkozást kell megváltoztatni és a felsorolt edzéseket ügyesen csinálni, utánuk járni. Az egész életmód váltása már segít.

2013. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak jó krémek azért, akárki akármit mond. Persze a legjobb az egészséges táplálkozás, és sport. De egy jó krém jó kiegészítés lehet! Van tapasztalatom krémekről, és már megtaláltam, mai nekem erre nagyon bevált. Nem írom le hogy mi, mert rögtön azt hiszitek majd, hogy marketinges ember vagyok :)

Viszont ami nem krém, de narancsbőrre nagyon jó, az a víz! A víz (bár mindenhez ajánlott) narancsbőr ellen kifejezetten hatásosnak bizonyult! Igyál sokat!

2013. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek :)
2013. okt. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!