Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát tartalmaz egy...

Hány kalóriát tartalmaz egy szem szölö?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért,az lesz a vacsorád???egyébként sztem kb. 5-6nál nem lehet több..de mérd meg a fürtöt, a neten fönt van,hogy 100g hány kcal, megszámolod a szőlőszemeket,és már kész is...
2009. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

LOL!


(ha a kérdés komoly, akkor vizsgáltasd meg magad).

2009. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt szerettem volna enni vacsorára , ugyanis 13 éves vagyok és 100kiló ! szeretnék lefogyni.
2009. nov. 6. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:

bocs, de nem vagy normális

lefogyni nem koplalással kell!!

mozgás és EGÉSZSÉGES táplálkozás (ami, nem egyenlő a nem evéssel)

2009. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mind1 már megettem ezt az egy szemet , holnap reggelire azt gondoltam eszek még egy szem szölöt , és egy fél almát. Remélem igy sikerül leadni 50 kilót !
2009. nov. 6. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:

ez kamu???

ha nem,akkor gáz..szerinted mi az az egy szem szőlő???semmi...mozogj,meg norbizz,de ne ilyen nevetséges "étrendet" állíts fel...azt meg nem is értem,hogy hogy jutott eszedbe megkérdezni,hogy hány kcal..mit hittél, hogy már fedezi a kalóriabeviteledet????

2009. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elhiszem , hogy elkeseredett vagy de ezzel több kárt okozol mint hasznot. Szóval egyél rendesen, kevesebb szénhidrátot, sok zöldséget gyümit, fehér húst, natúr joghurtot, és kezdj el mozogni, sportolni naponta.akkor szépen lassan le fogsz fogyni. ezzel a mostani hülyeséggel azt fogod elérni, hogy esetleg egy két napig csinálod, utána olyan éhes leszel , hogy felfalod a hűtőt, és megint ott vagy ahol voltál. Szépen okosan csináld,ha kell kérj tanácsot egy dietetikustól.
2009. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő mindent elmondott,annyit tennék hozzá a kérdésedre válaszolva:fogyókúra alatt a szőlő és a banán kerülendő,mert a legmagasabb cukortartalmú gyümölcsök,mind a kettő hízlal.
2009. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj , már rájöttem, hogy nem tudok fogyni hiába akarok , megettem a szölöt, meg egy fél almát , és még mindig annyi vagyok amennyi voltam! Inkább eszek rántott húst és sült krumplit. Nem is akarok már fogyni!
2009. nov. 7. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:

ne legyél buta!

lefogyni nem egy nap alatt lehet, és nem azokkal a módszerekkel, amikkel akartál. nagyon fontos, hogy bevidd a megfelelő tápanyagokat a szervezetedbe. egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. kerüld a nehéz ételeket, zsíros és cukros dolgokat és a fehér lisztből készült kajákat. mindemellett kezdj el valamit mozogni. szépen fokozatosan le fog menni rólad a felesleg!

2009. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!