Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 szem főtt krumpli kevés...

3 szem főtt krumpli kevés túróval nagyon hízlal? Egész nap csak ennyit ennék, mert már elegem van a zöld káposztából.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és ma kivételesen megittam egy 3 az 1ben kávét, de a csapvizet és az 1-2 pohár zöld teát nem hagyom el. meg megettem a krumplival 2 csípőst meg egy "falat" ketchupot.
2011. okt. 16. 14:34
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Javaslom inkább a fakéreg rágcsálását, mert így túl lassan fogsz éhenhalni.
2011. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma ne legyél lusta olvasni picit :)

Ha nem akkor nicns értelme kérdezgetned sem. Életveszélyes amit csinálsz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..

2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Elég sokat ettél,holnap fogd visszább magad!

Üdv, a tesód tom a hangya.

2011. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

és a koplalásnak mi értelme?

vizet és izmot fogsz veszíteni, leépül a csontrendszered, hullani fog a hajad, tönkremegy a bőröd, kiesnek a fogaid, tönkremegy a gyomrod (fekély), a csontvelőd elzsírosodik, úgy fogsz kinézni, mint egy teleszart zokni (persze, ha előtte nem patkolsz el szívelégtelenségben) - viszont diszkont áron kapnak a szüleid koporsót neked, mert fele annyi anyagból kijön, mint a normál méret

2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
az a jó, ha rendszeres ilyen táplálkozásmód mellett egy alkalommal megennél egy egész szelet sütit (mondjuk mert vmi ünnepség van, és meg kell), már úgy néznél ki, mintha terhes lennél, a gyomrod már annyira összehúzódott, hogy felpuffad 2 db keksztől is. lol.
2011. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Második, elolvastam amiket belinkeltél, sok hasznos tanácsot kaptam. Köszönöm! :)



Tudom, hogy koplalással meg ezzel az étrenddel, amit én művelek nem lehet egészségesnek maradni és zsírt veszíteni sem, pedig az lenne a célom. A baj ott van, hogy most nincs "anyagi hátterem" :D, hogy bevásároljak egészséges, tápláló ételekből, ezért marad, ami itthon van, vagyis krumpli, káposzta, tésztafélék (de ezt nem fogom megenni mert tudom, hogy még rosszabb mint a krumpli), szalámi, csípős, ilyesmi.

Egyetemista vagyok, már nem lakom otthon csak hazajárok kb. 3 hetente, most pedig épp leégtem egy ruhavásárlási akcióm következtében :$, tehát ki kellene húznom az elkövetkezendő két hetet kevéske pénzből. Most nem vehetek kaját, sajnos.

Majd ha lesz rá alkalmam, miket egyek, hogy tényleg ne hízzak egy dekát sem és veszítsek zsírt?? Most 49-5O kg vagyok, 16O cm magas és tudom, hogy nem vagyok kövér, de zsírt kellene veszítenem. Az aerob mozgás a lényege ennek, jól tudom, de nincs időm mert már most rengeteg tanulnivalóm van és mert egyedül, zenelejátszó nélkül nekem nem okés szaladni járni. Benti aerob mozsgást tudnátok ajánlani? Táncolás? "Egy helyben való kocogás"? Bármi?


2OL

2011. okt. 16. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Shoppingolj kevesebb ruhát... Pff, van véleményem, de inkább hagyjuk.
2011. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Fuss. Olcsó, hatékony.
2011. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogd már rá az egyetemre hogy nincs időd, nem vizsgaidőszak van.Csak meg kell tanulni beosztani, meg egyébként is arra van időnk amire szánunk.

Örülök hogy tetszett az a cikk úgy látom pozitívan fogadják ez emberek van értelme linkegetnem. :)

A szervezetednek valamennyi szénhidrátra is szüksége van és a krumpli nagyon jó ilyen szempontból mert el lehet késziteni diétásan is! (vaj nélkül és nem elsózva)

De nem naponta 3szem kéne hanem sokkal több ha csak azt ennél (persze ne csak azt egyél, próbáld meg azért változatosan megoldani)

2011. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!