Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha naponta tornázok és...

Hogyha naponta tornázok és görkorizok, lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten vagyok kövér (167 cm/53kg), de az afölösleg a hasamon, az oldalamon meg a combomon/fenekemen van, így alig van alakom és ez zavar. Nagyon édesszájú vagyok, és szeretek ezt-azt nassolni napközben, de naponta görizek min. 10 km-et, ugrálókötelezek (kb. 100-200) meg felülök (nyáron reggelente futottam is, de mostanában már reggel túl sötét van és délután meg valahogy nem visz rá a lélek. Ha attól feltűnően jobban/gyorsabban le tudnám adni a felesleget, akkor talán rá tudom venni magam). Ha igyekszem nem összevissza enni mindenfélét, milyen gyorsan tudok lefogyni?
2013. szept. 26. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
1 grammot nem kell fogynod, mert semmi felesleg nincs rajtad, legfeljebb rossz az elosztás. Inkább formálódnod kellene. Olyan mozgásformát válassz, amely minden porcikádat megmozgatja.
2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Davpro válasza:
te esetedet nem lehet lefogyásnak hívni először is...másodszor a kaja a lényeg arra kell odafigyelni és ne az ugrálókötelezés meg ilyenek legyen az első, hanem menj le egy konditerembe és dolgozz súlyokkal, az jobban égeti a zsírt bár ezt az átlag emberek nem tudják
2013. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!