Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit használjak fogyókúrás...

Mit használjak fogyókúrás sütemény díszítéséhez?

Figyelt kérdés

xilittel, zsírszegény túróval,80 %-os étcsokival lesz elkészítve, semmi cukor, semmi liszt

mivel tudnék ilyen kis csíkokat díszítésnek rárakni? Tudom, minek akarom díszíteni, de most akarok

fehércsoki, porcukor, ilyenek kizárva

ilyen csíkokra gondolok

[link]


2013. szept. 27. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A sütid teteje, gondolom, barna (mert ha nem az lenne, akkor az étcsokiból használhatnál díszítésre), hmmm, ha mindenképpen csíkokat akarsz, akkor én a helyedben tojásfehérjehabban gondolkodnék (én sosem csináltam ilyesmit, de a cukros felvert tojáshab az bevett dolog díszítésre. nem tudom, xillittel milyen állaga lenne, mondjuk az a pár csík akár normál cukrot is tartalmazhatna, valószínűleg a csokiban is van)...

Én személy szerint dobnám a csíkos ötletet (vagy nem tennék csokit a sütibe és világos alapon csíkoznám), s diót tennék rá :P

2013. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, mindenképpen barnával, azaz étcsokival lesz bemártva az egész, sajnos nem tudom más alapon megoldani, hogy fehér legyen ahhoz meg kellene fehér csoki, de lehet keresek egyet norbi updateben vagy a diabetikus polcoknál, tojásfehérjére én is gondoltam, nem tudom milyen lenne az állaga, nem dermedne meg szeintem, pedig az lenne a lényeg, ugyanis bonbonszerű a sütemény, és igen, sajnos elkerülhetetlen hogy az étcsokiban, akár ét akár 80 vagy több %, ne legyen valami cukor, a mesterséges édesítőt nem preferálom, arról meg nem hallottam, hogy xilittel, nád vagy nyírfacukorral is készítenének ilyeneket, különben is megfizethetetlne lenne, hiszen így is a sima cukros étcsoki egy 90 g-os tábla 700 Ft
2013. szept. 28. 09:02
 3/3 A kérdező kommentje:
ez lemaradt:köszönöm a tanácsodat:)
2013. szept. 28. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!