Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra/diéta kamaszoknak?

Ariana-girl kérdése:

Fogyókúra/diéta kamaszoknak?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek!

tudom,hogy miután ezt kiírtam sokan támadni fogtok,hogy fejlődő szervezet így meg úgy stb. stb. DE.Egyáltalán nem drasztikus fogyókúrát akarok kezdeni.Csupán pár "fölös,szemét,fogalmam sincs hogyan rakódott rám" pluszkilótól szeretnék megszabadulni. Tehát,hogy a lényegre térjek.14 éves lány vagyok,kicsit sonkásabb combokkal mint szeretném és kis fölössel a hasamon is. régen voltam már megmérve de kb. 165 cm körül lehet a magasságom, és félek,hogy a testsúlyom pedig jóval túlmutat az 50-en,lehet vagy 56 :/. Nem látszik rajtam,legalábbis mások ezt mondják,de engem mégis zavar ez a fölösleg. Gondolom kapásból azt ajánlanátok hogy sport.A probléma az hogy elég sűrű napjaim vannak,de hetente egyszer egy órát zumbázok.Tudom nem sok de legalább valami.Esetleg tudnátok ajánlani bevált módszert? Vagy tornagyakorlatok,vagy tudom is én.A nyári bikiniszezon már elmúlt,de azért jól szeretnék mutatni a téli farmereimben is. Előre is köszönöm a segítséget!



2013. szept. 29. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hús és zöldségevő az ember. Ha kamaszként embernek gondolod magad, akkor akassz le egy állatot, és valami zöldségféle növény társaságában fogyaszd el, egészséggel.


Ne kenyérrel, rizzsel, tésztával, krumplival.. hanem paradicsommal, uborkával és salátával. Ennyi.

2013. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Igazából fogalma nincs hogy nem jutott ez eszembe mert bármikor képes vagyok megenni például egy mozzarellás-paradicsomos-olivabogyós salit :)
2013. szept. 29. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes, csak jóllakáshoz általában kell egy kis zsír is (húsban, halban, tojásban általában van, de nem kell félni tőle főzéshez is lehet használni)
2013. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!